تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

باشگاه پرسپولیس: با عرفان باقری قرارداد نبستیم

در حالی که روز گذشته (سه شنبه) برخی رسانه‌ها از پیوستن عرفان باقری، بازیکن امید استقلال به پرسپولیس خبر داده بودند، اما باشگاه پرسپولیس امروز این خبر را رد کرد و گفت چنین قراردادی وجود ندارد.

کد خبر: ۱۳۲۳۳۲
۱۹:۲۳ - ۰۱ تير ۱۴۰۱

باشگاه پرسپولیس: با عرفان باقری قرارداد نبستیم

دیدارنیوز: باشگاه پرسپولیس اعلام کرد؛ هیچگونه قراردادی با عرفان باقری منعقد نشده است.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد هیچگونه قراردادی با عرفان باقری امضاء نکرده است و امضای قرارداد با این بازیکن را منوط به ارائه فسخ دو طرفه از سوی ایشان کرده و خبر‌هایی که در این خصوص منتشر می‌شود، صحت ندارد.

باشگاه پرسپولیس از هواداران خونگرم خود تقاضا کرد؛ هرگونه اخبار در خصوص نقل‌وانتقالات، باشگاه و تیم را از رسانه‌های باشگاه پیگیری کنند.

به گزارش دیدارنیوز، پس از انتشار خبر پیوستن باقری به پرسپولیس، باشگاه استقلال به این موضوع واکنش نشان داد و مدعی شد که این بازیکن با استقلال قرارداد دارد و انتقالش به تیم رقیب قانونی نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی