تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته اعلام شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته جاری را اعلام کرد.

کد خبر: ۱۳۲۲۹۸
۱۴:۲۴ - ۰۱ تير ۱۴۰۱

محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته اعلام شد

دیدارنیوز ـ سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا، با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته جاری گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲۰۰ ظهر روز چهارشنبه مورخه ۱۴۰۱/۰۴/۱ الی ساعت ۰۶۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ از محور‌های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است البته تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی درباره محدودیت‌های ترافیکی محور کرج- چالوس گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵۰۰ الی ۲۴۰۰ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ از کرج و ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸۰۰ الی ۲۴۰۰ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا با اشاره به محدودیت‌های تردد در هراز بیان کرد: تردد کلیه تریلر‌ها از محور هراز کماکان ممنوع است علاوه بر آن تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲۰۰ الی ۲۴۰۰ روز چهارشنبه تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ و همچنین از ساعت ۰۶۰۰ الی ۲۴۰۰ روز‌های پنجشنبه و جمعه تاریخ‌های ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ و ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ از محور هراز ممنوع است.

سرهنگ شیرانی ادامه داد: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴۰۰ الی ۲۲۰۰ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶۰۰ الی ۲۲۰۰ همان روز در صورت اعلام مأمورین مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه است اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌شود.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی