تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

مهاجم برزیلی مدنظر «یحیی» در یک‌قدمی پرسپولیس

پس از حدود ۲۰ روز مذاکره رقم پیشنهادی کاسیانو مهاجم برزیلی و باشگاه پرسپولیس بهم یکدیگر نزدیک شده و توافق نسبی حاصل گردید. بر این اساس، او به‌زودی به تهران خواهد آمد تا قراردادش را با سرخپوشان نهایی کند.

کد خبر: ۱۳۲۲۹۱
۱۳:۰۶ - ۰۱ تير ۱۴۰۱

مهاجم برزیلی مدنظر «یحیی» در یک‌قدمی پرسپولیس

دیدارنیوز: مهاجم برزیلی مدنظر «یحیی گل‌محمدی» با مدیران پرسپولیس به توافق رسیده و به‌زودی برای عقد قرارداد به تهران سفر می‌کند.

یکی از نام‌هایی که از ابتدای فصل نقل‌وانتقالات برای تقویت خط حمله پرسپولیس مطرح شد، «کاسیانو دیاز موریرا» مهاجم برزیلی تیم فوتبال ویزلا بود.

رقم درخواستی او بالغ بر ۵۰۰ هزار یورو بود که این مساله حضورش در پرسپولیس را در هاله‌ای از ابهام قرار داد. سپس رسانه‌های پرتغالی عنوان کردند که او به تیم سامسون اسپور ترکیه خواهد رفت، اما به نظر این اتفاق تنها یک تبلیغ برای این بازیکن بود.

با این حال پس از حدود ۲۰ روز مذاکره رقم پیشنهادی کاسیانو و باشگاه پرسپولیس بهم یکدیگر نزدیک شد و توافق نسبی حاصل گردید. بر این اساس، او به‌زودی به تهران خواهد آمد تا قراردادش را با سرخپوشان نهایی کند.

کاسیانو ۷ گل در لیگ پرتغال به‌ثمر رسانده و ۲ پاس گل هم داده است. او در مجموع ۲۵ بازی و ۱۵۹۳ دقیقه برای ویزلا به میدان رفته که از نظر میانگین زمان بازی در رده بیست و سوم برترین گلزنان لیگ پرتغال قرار گرفت.

این در حالی است که داروین نونز ستاره جدید لیورپول و فصل قبل بنفیکا در آن در صدر جدول قرار دارد و مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو در رده دوم است. علی علیپور دیگر بازیکن ایرانی این فهرست در رده بیست و ششم برترین گلزنان لیگ پرتغال قرار گرفت.

میانگین گل زده کاسیانو ۰.۲۸ صدم درصد گل در هر مسابقه است. کاسیانو یک گل در جام حذفی و یک گل هم در جام اتحادیه به ثمر رسانده است.

مهاجم برزیلی مدنظر «یحیی» در یک‌قدمی پرسپولیس

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی