تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

اقدام جنجالی فرزند ایلان ماسک؛ درخواست برای تغییرنام، جنسیت و قطع ارتباط با پدر!

در حالی که این روزها نام ایلان ماسک و ماجرای خرید شبکه اجتماعی توئیتر توسط وی تیتر اول رسانه‌های جهان است، خاویر الکساندر ماسک با مراجعه به دادگاهی در لس‌آنجلس خواستار تغییر جنسیت و نام خود و همچنین قطع ارتباط با پدر خود شده است.

کد خبر: ۱۳۲۲۸۲
۱۱:۵۴ - ۰۱ تير ۱۴۰۱

اقدام جنجالی فرزند ابرمیلیاردر؛ درخواست برای تغییرنام، جنسیت و قطع ارتباط با پدر!

دیدارنیوز: خاویر الکساندر ماسک با مراجعه به دادگاهی در لس‌آنجلس خواستار تغییر جنسیت و نام خود و همچنین قطع ارتباط با پدر خود شده است. طبق درخواست ارائه شده به دادگاه، خاویر که به‌تازگی ۱۸ ساله شده هویت جنسیتی و نامی زنانه برای خود انتخاب کرده است.

این نوجوان تراجنسیتی در درخواستش خود علاوه بر هویت جنسیتی، استدلال کرده از آنجا که با ایلان ماسک زندگی نمی‌کند، مایل نیست به هیچ شکل و صورتی با پدر بیولوژیکی ابرمیلیاردر خود یعنی مرد شماره یک شرکت‌های بزرگی نظیر اسپیس‌ایکس و تسلا نسبتی داشته باشد.

او نام کامل «ویویان جنا ویلسون» را برای خود برگزیده و می‌خواهد از این پس به عنوان یک دختر و تحت نام خانوادگی مادرش، جاستین ویلسون شناخته شود. اولین فرزند ایلان ماسک و این نویسنده کانادایی چند روز پس از تولد بدلیل عارضه سندرم (SIDS) درگذشت و خاویر و گریفین در واقع فرزندان دو قلوی بعدی این زوج سابق هستند. این دو سپس و پیش از جدایی، صاحب ۳ پسر سه قلو دیگر هم شدند.

ثروتمندترین مرد دنیا با ثروتی حدود ۲۱۳ میلیارد دلار تاکنون نسبت به این درخواست یکی از فرزندان خود (از مجموع ۷ فرزند) واکنشی نشان نداده و مشخص نیست آیا از قبل در جریان این اقدام بوده یا غافلگیر شده است.

برچسب ها: ایلان ماسک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی