تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

برندگان مسابقه عکاسی خلاقانه ۲۰۲۲ اعلام شدند

برندگان مسابقه عکاسی خلاقانه ۲۰۲۲ که شباهت چندانی به مسابقات عکاسی معمول ندارد، اعلام شدند. این مسابقه شرکت‌کنندگان را تشویق می‌کند تا با استفاده از تجربیات جدید، تکنیک‌های متفاوت و رویکرد‌های خلاقانه به ایده‌های خود زندگی ببخشند.

کد خبر: ۱۳۲۲۶۲
۰۹:۳۶ - ۰۱ تير ۱۴۰۱

برندگان مسابقه عکاسی خلاقانه ۲۰۲۲ اعلام شدند

دیدارنیوز: رقابت عکاسی خلاقانه سی‌ینا (Siena Creative Photo Awards) شباهت چندانی به مسابقات عکاسی معمول ندارد و برگزاری آن در جهت تجلیل از انواع تکنیک‌های پس تولید و دستکاری‌های دیجیتالی است. هدف این رقابت تعریف دوباره هنر عکاسی است و برندگان امسال به واقع و به شکل غیرقابل انکاری عجیب و حیرت‌آور هستند.

به نقل از دیجیاتو، این رقابت زیر مجموعه رویداد بزرگ‌تری به نام «مسابقه عکاسی بین‌المللی سی‌ینا» است و برخلاف دیگر مسابقات عکاسی که در پی محدود‌سازی استفاده از فتو‌شاپ هستند، این رقابت شرکت‌کنندگان را به پیچیده‌گرایی (در مقابل ساده‌گرایی) دعوت می‌کند و هیچ قانونی برای ویرایش‌های پس‌تولید تصاویر وجود ندارد.

طبق توضیحات موجود در وب‌سایت این رقابت، چیزی که در این مسابقات اهمیت دارد دیدگاه منحصر به فرد عکاسان و مهارت آن‌ها در ترجمه این دیدگاه به شکل یک اثر مثال‌زدنی و اصیل است، این مسابقه شرکت‌کنندگان را تشویق می‌کند تا با استفاده از تجربیات جدید، تکنیک‌های متفاوت و رویکرد‌های خلاقانه به ایده‌های خود زندگی ببخشند.

برندگان مسابقه عکاسی خلاقانه ۲۰۲۲ اعلام شدند

توهم کاذب - آندره بوتو از پرتغال

برندگان مسابقه عکاسی خلاقانه ۲۰۲۲

لازم به ذکر است که مسابقه عکاسی مذکور ۱۷ دسته مختلف دارد و تقریبا هر موضوع معمولی از حیوانات، مناظر و معماری گرفته تا موضوعات غیر معمول‌تر مانند اشیاء بی‌جان، مد، عروسی‌ها و غذا را شامل می‌شود.

جایزه «تصویر سال» این دوره به «آندره بوتو»، عکاس فریلنس اهل پرتغال و تصویر وی که «توهم کاذب» نام داشت، تعلق گرفت (عکس بالا). عکسی که شگرد‌های مورد استفاده توسط کمپانی‌های بزرگ جهت منحرف کردن افکار عمومی از آلودگی‌های تولید شده توسط خودشان را به تصویر می‌کشد.

برندگان مسابقه عکاسی خلاقانه ۲۰۲۲ اعلام شدند

یکی دیگر از تصاویر برجسته این دوره یک عکس تایم لپس سورئال از اسکی‌بازی است که شب هنگام در حال سر خوردن در یکی از کوه‌های فنلاند را نشان می‌دهد (تصویر بالا).

در ادامه نیز برخی از تصاویر برگزیده این دوره از مسابقات را با هم مرور می‌کنیم.

برندگان مسابقه عکاسی خلاقانه ۲۰۲۲ اعلام شدندبرندگان مسابقه عکاسی خلاقانه ۲۰۲۲ اعلام شدندبرندگان مسابقه عکاسی خلاقانه ۲۰۲۲ اعلام شدندبرندگان مسابقه عکاسی خلاقانه ۲۰۲۲ اعلام شدندبرندگان مسابقه عکاسی خلاقانه ۲۰۲۲ اعلام شدندبرندگان مسابقه عکاسی خلاقانه ۲۰۲۲ اعلام شدندبرندگان مسابقه عکاسی خلاقانه ۲۰۲۲ اعلام شدند

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی