تیتر امروز

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

عطایی پس از شکست مقابل بلغارستان: باید تاوان کم‌تجربگی تیم را بدهیم

تیم ملی والیبال مردان ایران شب گذشته (سه شنبه) در نخستین بازی از هفته دوم لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب بلغارستان شد. عطایی، سرمربی تیم ملی پس از این شکست گفت: باید تاوان کم‌تجربگی تیم را بدهیم که فکر می‌کنم تاوانش را در این مسابقه پرداخت کردیم.

کد خبر: ۱۳۲۲۵۰
۰۸:۰۲ - ۰۱ تير ۱۴۰۱

عطایی پس از شکست مقابل بلغارستان: باید تاوان کم‌تجربگی تیم را بدهیم

دیدارنیوز: سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بلغارستان پس از ۴ باخت، چیزی برای از دست دادن نداشت و با توجه به شرایط میزبانی تمام انرژی و قدرت خود را گذاشت تا برنده بازی باشد.

بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل بلغارستان در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ اظهار داشت: به جز ست اول، تیم ایران بازی خوب و قابل قبولی انجام داد. بلغارستان پس از ۴ باخت، چیزی برای از دست دادن نداشت و با توجه به شرایط میزبانی تمام انرژی و قدرت خود را گذاشت تا برنده بازی باشد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در ست دوم و سوم، زمانی که بازی به سمت برد ایران پیش می‌رفت، کم‌تجربگی تیم باعث شد نتیجه را واگذار کنیم.

عطایی در پایان خاطرنشان کرد: در مجموع مسابقه بدی نسبت به مسابقات گذشته‌مان در هفته نخست نبود. تلاش تیم نسبت به بازی‌های گذشته بیشتر بود، اما باید پذیرفت که باید تاوان کم‌تجربگی تیم را بدهیم که فکر می‌کنم تاوانش را در این مسابقه پرداخت کردیم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی