تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد

دستگیری ۴۳۲ مجرم حرفه‌ای و ۱۲ ابربدهکار بانکی

سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ از از دستگیری ۳۴۲ تن از مرتکبین انواع جرائم خبر داد و گفت: ۷۷ نفر از دستگیر شدگان سارقانی بودند که در سرقت‌های مهمی مانند گوشی‌قاپی و زورگیری شرکت داشتند. ۶۱ نفر در سرقت منزل، ۵۹ نفر در سرقت خودرو و موتورسیکلت و ۸۹ نفر در امر جعل و کلاهبرداری فعالیت داشتند. همچنین ۲۹ متهم به قتل و سرقت مسلحانه نیز دستگیر شدند.

کد خبر: ۱۳۲۲۱۳
۱۳:۲۴ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

دستگیری ۴۳۲ مجرم حرفه‌ای و ۱۲ ابربدهکار بانکی

دیدارنیوز: فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۳۴۲ تن از مرتکبین انواع جرائم خبر داد.

سردار حسین رحیمی در اجرای مرحله جدید طرح کاشف پلیس آگاهی که پیش از ظهر امروز در مقر پلیس آگاهی پایتخت برگزار شد، گفت: دومین مرحله طرح کاشف در سال جاری از سوی همکاران من در پلیس آگاهی و پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ پس از روز‌ها کار اطلاعاتی طی ۴۸ ساعت گذشته به مرحله اجرا درآمده و امروز برخی از دستاورد‌های آن به نمایش گذاشته شد.

وی با بیان اینکه در این مرحله از طرح ۳۴۲ نفر از محکومان فراری، قاتلان، سارقان مسلح، متجاوزین به عنف، جاعلان و در مجموع مجرمان حرفه‌ای دستگیر شدند؛ گفت: ۷۷ نفر از دستگیر شدگان سارقانی بودند که در سرقت‌های مهمی مانند گوشی‌قاپی و زورگیری شرکت داشتند. ۶۱ نفر در سرقت منزل، ۵۹ نفر در سرقت خودرو و موتورسیکلت و ۸۹ نفر در امر جعل و کلاهبرداری فعالیت داشتند. همچنین ۲۹ متهم به قتل و سرقت مسلحانه نیز دستگیر شدند.

رییس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه در این مرحله از طرح کاشف ۲۷ نفر از محکومان فراری و تحت تعقیب نیز دستگیر شدند، گفت:‌انهدام هشت باند سرقت منزل، ۱۹ باند سرقت خودرو، هفت باند کلاهبرداری، پنج باند سرقت مسلحانه و ... نیز از دیگر دستاورد‌های این طرح است.

رحیمی افزود: متهمان دستگیر شده تا کنون به هزار و ۵۸۸ فقره سرقت و اقدامات مجرمانه اعتراف کرده‌اند که تحقیقات از آنان همچنان ادامه دارد.

انسداد ۱۱ کانال تلگرامی اخلالگر بازار ارز
فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین با اشاره به نوسانات قیمت ارز گفت:‌در این راستا پلیس امنیت اقتصادی طرح‌های ویژه‌ای را به اجرا گذاشته است که در این طرح‌ها ۳۹ نفر از سرشبکه‌های مجازی و دلالان بازار ارز دستگیر شدند. همچنین ۱۱ کانال تلگرامی که به سرعت قیمت ارز را بالا می‌بردند شناسایی و ادمین آن‌ها نیز بازداشت شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری هفت نفر در رابطه با دریافت‌کنندگان ارز دولتی نیز خبر داد و گفت:‌این افراد تاکنون سه هزار میلیارد تومان ارز دولتی دریافت کرده بودند.

به گفته رحیمی ۱۲ نفر از محکومان فراری، اخلال گران اقتصادی و ابربدهکاران بانکی نیز در این طرح دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ هزار قلم کالای قاچاق کشف شده است، گفت: ارزش کالای قاچاق مکشوفه در این طرح پلیس امنیت اقتصادی بالغ بر ۲۲۳ هزار میلیارد تومان است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تاکید کرد که اجرای طرح‌های پلیس برای ارتقای امنیت در جامع، برخورد با مجرمان و محکومان فراری و همچنین مقابله با مخلان نظم و امنیت همچنان با قوت ادامه خواهد داشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی