تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

ماجرای عدم تمدید قرارداد «کاپیتان استقلال» چیست؟

یک نشریه ورزشی مدعی شد که مشکل عدم تمدید قرارداد وریا غفوری، کاپیتان استقلال با اعتراض وی در این روزها همراه شده، ربطی به رفتن فرهاد مجیدی از این تیم ندارد.

کد خبر: ۱۳۲۲۱۲
۱۳:۱۷ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

ماجرای عدم تمدید قرارداد «کاپیتان استقلال» چیست؟

دیدارنیوز: قرارداد وریا غفوری با استقلال تمام شده و هنوز تمدید نشده است، اما این ماجرا هیچ ربطی به رفتن مجیدی ندارد.

به نقل از خبرورزشی، وریا غفوری از این که باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد با او صحبت نکرده دلخور است و حتی شاید در نهایت جدا شود، اما ماجرای او کوچکترین ارتباطی با رفتن فرهاد مجیدی از استقلال ندارد.

سن وریا بالا رفته و موارد دیگری هم هست که البته خیلی قابل اثبات نیست. حتی این شایعه مطرح شد که جواد نکونام کاپیتان استقلال را می‌خواهد و مذاکرات مقدماتی هم با او صورت گرفته است، اما باید منتظر تصمیم مهم وریا برای ادامه فوتبالش باشیم.

مجیدی هم در فصل گذشته کمتر از غفوری استفاده می‌کرد و دفاع راست اصلی او صالح حردانی بود، اما حالا عده‌ای مدعی هستند که، چون مجیدی رفته قرارداد وریا تمدید نمی‌شود که اصلا حرف درستی نیست و پایه و اساس ندارد. حتی به جرات می‌توان گفت اگر فرهاد می‌ماند هم خیلی به وریا بازی نمی‌رسید و شاید قراردادش تمدید نمی‌شد.

حالا باید دید با حضور ساپینتو تکلیف کاپیتان استقلال چه می‌شود و آیا باشگاه بالاخره قراردادش را تمدید می‌کند یا نه؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی