تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

سجادی: قرار نیست ورزش آنقدر گران شود که همه از آن فاصله بگیرند!

حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه خواهشم از شرکت توسعه و زیرمجموعه‌های ورزشی آن، این است که این شرکت محل خدمت به ورزش کشور باشد، گفت: قرار نیست ورزش آنقدر گران شود که همه از آن فاصله بگیرند.

کد خبر: ۱۳۲۲۰۱
۱۱:۴۴ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

سجادی: قرار نیست ورزش آنقدر گران شود که همه از آن فاصله بگیرند!

دیدارنیوز: وزیر ورزش و جوانان گفت: خواهشم از شرکت توسعه و زیرمجموعه‌های ورزشی آن، این است که این شرکت محل خدمت به ورزش کشور باشد.

حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاح استخر قهرمانی مجموعه ورزشی شهید کشوری اظهار داشت: بخش خصوصی زحمت سرمایه گذاری در این حوزه را بر عهده گرفته است، ولی می‌خواهم به عنوان خادم ورزش و جوانان و میزبان و خانه‌دار ورزش کشور، این اتفاق را تبریک بگویم. انشاءالله که بهترین اتفاقات در ورزش رخ بدهد و بتوانیم آینده بهتری را با بهره‌برداری درست از این اماکن برای ورزش کشور رقم بزنیم.

وی تاکید کرد: باید چند نکته را بگویم؛ اولاً از شهردار منطقه بابت زحمات مختلف تشکر می‌کنم. در مراسم‌های مختلف، شهرداران گرامی زحمات زیادی را می‌کشند که این مسئله حتی در عرصه بین‌المللی و شهر‌های مختلف دنیا است. وقتی که در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۰ حضور داشتم، وقتی به محل برگزاری مسابقات رسیدم، گفتند که دو روز دیگر رقابت مرحوم سیامند رحمان است و من باید به همراه شهردار گوانگژو حضور داشته باشیم که این نشان دهنده اهمیت برنامه بود. اگر ورزش و شهرداری‌ها در کنار هم عجین شوند، می‌توانیم اتفاقات بزرگی را شاهد باشیم.

وزیر ورزش و جوانان افزود: جبهه ورزش همگانی ما با کمک ورزش شهرداری فعال است و این اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه دید شهرداری در ورزش قوی است. امیدوارم فدراسیون شنا هم بتواند برنامه‌ریزی لازم را با این استخر پنجاه متر انجام بدهد و برنامه‌های فدراسیون در این استخر پیاده شود. استفاده‌کنندگان از این استخر دوست دارند که قهرمانان ملی را از نزدیک ببینند. حتی پیشنهاد می‌کنم که برخی از تمرینات تیم ملی در اینجا برگزار شود و مردم این تمرینات را از نزدیک ببینند.

سجادی تصریح کرد: خواهشم از شرکت توسعه و زیرمجموعه‌های ورزشی آن، این است که این شرکت محل خدمت به ورزش کشور باشد. اولین انتظار ما از این شرکت سود دهی نیست. تعداد پرسنل این شرکت از ۲۰۰ نفر در دوران معاونت من به ۸۰۰ نفر رسیده است و باید از این افراد کار مولد خواسته شود. سود ما این است که ورزش را ارزان نگه داریم و خدمات باکیفیت ارائه کنیم و مردم خوشحال باشند. باید دست بهره‌برداران گرفته شود و آن‌ها نگران اجاره بها نباشند. قرار نیست ورزش آنقدر گران شود که همه از آن فاصله بگیرند.

وی افزود: اگر قرار باشد پروژه‌های نیمه تمام را با هزینه دولتی تکمیل کنیم، حداقل سه دهه طول می‌کشد. الان پروژه‌هایی داریم که سالهاست آغاز شده‌اند، اما نیمه تمام هستند و باید با کمک بخش خصوصی و خیرین تکمیل شوند. حتما باید در بهره‌برداری‌ها، جایگاهی برای پیشکسوتان در نظر گرفته شود. در واقع باید عزت و شأن پیشکسوتان حفظ شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی