تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
یک رسانه ورزشی مدعی شد

رقم نجومی بازیکن جدید فولاد؛ قرارداد ۱۹ میلیاردی!

گفته می‌شود رقم پرداختی فولادی‌ها به احسان پهلوان حدود ۱۹ میلیارد است. رقمی که اختلافی ۱۰ میلیاردی با پیشنهاد باشگاه پرسپولیس دارد.

کد خبر: ۱۳۲۱۴۶
۱۷:۴۸ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

رقم نجومی بازیکن جدید فولاد؛ ۱۹ میلیارد!

دیدارنیوز: اینطور که پیداست انتقال هافبک پرسپولیس به فولاد قطعی شده است.

به نقل از طرفداری، به نظر می رسد بالاخره مشکلاتی که ایجنت احسان پهلوان با باشگاه پرسپولیس داشت و رقم وسوسه کننده فولادی ها، راه این بازیکن خوش تکنیک را از تهران به سمت اهواز کج کرد و پهلوان باثبت قراردادی دو ساله به فولاد پیوسته است.

البته هنوز خبر این انتقال به شکل رسمی از سوی باشگاه فولاد اعلام نشده است اما شنیده ها حکایت از ثبت قرارداد دو ساله این بازیکن با باشگاه فولاد دارد.

گفته می شود رقم پرداختی فولادی ها به پهلوان حدود ۱۹ میلیارد است. رقمی که اختلافی ۱۰ میلیاردی با پیشنهاد باشگاه پرسپولیس دارد.

منبع: طرفداری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی