تیتر امروز

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!
هشدار وزارت بهداشت درباره بالا رفتن آمار مبتلایان کرونا

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!

به گفته دبیرکل سازمان بهداشت جهانی ایران وضعیت خوبی در مواجهه با کرونا دارد، اما وزارت بهداشت هشدار داده که در چند روز اخیر آمار ابتلا به کووید ۱۹ بالا رفته است.
گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
جمهوریت فقط به معنای حضور مردم پای صندوق رای نیست

خیاطیان: «مردمی بودن» باید خود را در اقتصاد نشان دهد

محمدصادق خیاطیان، با بیان این‌که مردمی بودن باید خود را در اقتصاد نشان دهد، عنوان کرد: الگوی مردمی کردن اقتصاد، سیاست داخلی و خارجی، آموزش، سلامت مبتنی بر آموزه‌های اسلامی و اسناد بالاستی را باید در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری تهیه کنیم.

کد خبر: ۱۳۲۱۲۵
۱۳:۳۳ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

خیاطیان: «مردمی بودن» باید خود را در اقتصاد نشان دهد

دیدارنیوز: رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری گفت: مردمی بودن دال مرکزی انقلاب اسلامی است و رای مردم به رییسی یعنی بازگشت به شعار انقلاب اسلامی. این شعار باید خود را در سیاست‌های دولت نشان دهد.

محمدصادق خیاطیان در همایش عدالت و جمهوریت با بیان اینکه شعار دولت سیزدهم مردمی بودن است، گفت: مردمی بودن دال مرکزی انقلاب اسلامی است و رای مردم به رئیسی یعنی بازگشت به شعار انقلاب اسلامی. این شعار باید خود را در سیاست‌های دولت نشان دهد.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست‌جمهوری بیان کرد: همه گفتمان‌ها میل به تببین و تئوری‌پردازی دارند. تبیین جنبه نظری گفتمان عدالت و جمهوریت بسیار ضروری است.

وی تاکید کرد: باید مفهموم مردمی بودن و جمهوریت مشخص شود. معتقدیم حضور مردم در همه صحنه‌ها باید وجود داشته باشد و جمهوریت فقط به معنای حضور مردم پای صندوق رای نیست.

خیاطیان ادامه داد: جمهوریت باید به لحاظ نظری تعریف شود. دولت‌های مختلف به موضوع عدالت پرداخته‌اند، اما در این زمینه به تعبیر رهبری، عقب‌ماندگی داریم و شرایط ما در این زمینه در شأن جمهوری اسلامی نیست. این مفهوم هم باید تبیین شود.

وی با بیان این‌که مردمی بودن باید خود را در اقتصاد نشان دهد، عنوان کرد: الگوی مردمی کردن اقتصاد، سیاست داخلی و خارجی، آموزش، سلامت مبتنی بر آموزه‌های اسلامی و اسناد بالاستی را باید در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری تهیه کنیم.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی