تیتر امروز

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.

فوتسال ایران - آرژانتین؛ لغو یک بازی دیگر به دلایل سیاسی؟!

وحید شمسایی، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در پاسخ به این سوال که آیا دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال ایران با آرژانتین به طور رسمی لغو شده است یا خیر، گفت: نمی‌دانم. مکاتبه ما انجام شده، اما برخی کار‌ها دست ما و فدراسیون نیست. دعوتنامه فدراسیون آرژانتین به ما رسید و اسامی بازیکنان تیم ملی را از ما خواستند، اما کار باید از طریق سفارتخانه پیگیری شود. اینکه می‌گفتند سیاست از فوتبال جداست، اصلاً درست نیست.

کد خبر: ۱۳۲۱۰۹
۱۱:۱۳ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

فوتسال ایران - آرژانتین؛ لغو یک بازی دیگر به دلایل سیاسی؟!

دیدارنیوز: سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: در نامه‌های خود به کشور‌های صاحب سبک فوتسال، درخواست بازی رفت و برگشت می‌کنیم. اگر چاره‌ای نداشته باشیم، در تورنمنت تایلند شرکت می‌کنیم

به نظر می‌رسد لغو بازی‌های تدارکاتی دامن تیم ملی فوتسال ایران را هم گرفته است و دیدار تدارکاتی تیم ملی با آرژانتین در آستانه بازی‌های جام ملت‌ها برگزار نخواهد شد. این اتفاق مشابه لغو دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال در برابر کانادا است به این خاطر که ابتدا همه مقدمات برگزاری این بازی مهیا شده بود.

وحید شمسایی، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در پاسخ به این سوال که آیا دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال ایران با آرژانتین به طور رسمی لغو شده است یا خیر می‌گوید: نمی‌دانم. مکاتبه ما انجام شده، اما برخی کار‌ها دست ما و فدراسیون نیست. دعوتنامه فدراسیون آرژانتین به ما رسید و اسامی بازیکنان تیم ملی را از ما خواستند، اما کار باید از طریق سفارتخانه پیگیری شود. اینکه می‌گفتند سیاست از فوتبال جداست، اصلاً درست نیست و روسیه با همه قدرتی که دارد، در مسابقات هیچ رشته‌ای شرکت نمی‌کند. وقتی پروسه ۲.۵ ماهه هماهنگی مسابقه ناگهان متوقف می‌شود، نمی‌دانم چه مسئله‌ای در میان است. روز پنجشنبه با میرشاد ماجدی و احسان اصولی جلسه داشتیم و گفتم اگر بازی به‌خاطر مسائل خارجی لغو شود، می‌پذیرم، اما فدراسیون ما نباید کم‌کاری کند. سرمربی آرژانتین پیگیر وضعیت ما بود و از آرژانتینی‌ها می‌خواهیم تصمیم خود و دلیل آن را به ما بگویند.

وحید شمسایی در پاسخ به این سوال که برنامه تیم ملی فوتسال برای جایگزینی دیدار با آرژانتین چیست؟ اینگونه توضیح داد: با سرمربی اسپانیا مذاکره کرده‌ایم و ماجدی گفت این تیم را به ایران بیاوریم. ما در نامه‌های خود به کشور‌های صاحب سبک فوتسال، درخواست بازی رفت و برگشت می‌کنیم. اگر چاره‌ای نداشته باشیم، در تورنمنت تایلند شرکت می‌کنیم و نامه سفر به این کشور را زده‌ایم. اگر بخواهیم به تایلند برویم، باید از غرب به شرق آسیا سفر کنیم؛ سپس به مرکز قاره می‌آییم و بعد به غرب آسیا بازمی‌گردیم. تغییر ساعت زیادی خواهیم داشت و سفر ما تا تایلند هشت ساعت طول می‌کشد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی