تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
ثانیه به ثانیه با ماجراهای انتخاب سرمربی استقلال

ساپینتو، پتکوویچ یا شاید هیچکدام...

روند انتخاب سرمربی برای باشگاه استقلال تبدیل به یک ماجرای گنگ و مبهم و در عین حال پر از تعلیق هیجان شده است. شب گذشته یکی از نزدیکان باشگاه حضور پتکوویچ را تایید کرد اما صبح امروز باز هم شایعه جدیدی مطرح شد.

کد خبر: ۱۳۲۰۸۳
۰۱:۳۰ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

ولادیمیر پتکوویچ سرمربی استقلال شد

 

دیدارنیوز ـ شقایق آسیایی: درحالی که شب گذشته یکی از نزدیکان باشگاه استقلال از عقد قرارداد با ولادیمیر پتکوویچ سرمربی سابق تیم ملی سوئیس صحبت کرد و قویا اعلام کرد که کار تمام شده اما صبح امروز مجددا خبر حضور ساپینتوی پرتغالی قوت گرفته چون نرخ پتکوویچ بالاست.
در چند روز اخیر آنقدر اسامی متفاوت در اطراف باشگاه استقلال شنیده شده که به سختی می توان خبر درست را از نادرست تشخیص داد. به هر صورت در باشگاه استقلال نیز اوضاع به گونه‌ای است که ظاهرا مدیریت در تلاش است خود منبع اصلی و اولیه انتخاب سرمربی جدید باشد و بازی را به دست رسانه‌ها و فضای مجازی واگذار نکند. به همین خاطر اخبار مربوط به مذاکرات با مربیان، از مبادی مختلف که هر کدام نقشی در این روند دارند یا حتی کسانی که فقط تماشاگر هستند اما دوست دارند اتفاقات را منتشر کنند، بیرون می‌آید و طبعا متناقض است.

از سوی دیگر حلقه معتمدین سردار آجورلو نیز کم شده و شاید به تعداد انگشتان یک دست نرسد. معلوم نیست منابع خبری داخل باشگاه و افرادی که به عنوان کارمند و یا حتی هیات مدیره در این‌تیم‌ فعالیت دارند، خودشان اطلاعات درستی از اخبار دارند یا خودشان هم اسیر احتمالات و شایعه‌ها می‌شوند. به این ترتیب تغییر مداوم در مورد نام مربی جدید استقلال تا حدی طبیعی و اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌آید.

علاوه بر این به نظر می‌آید مدیر عامل باشگاه استقلال نیز قصد دارد جریان خبری و تبلیغی معرفی مربی جدید را در اختیار خود داشته باشد و به عنوان یک سورپرایز از آن استفاده کند تا پهنای باند ارتباطی خود را با هواداران گسترش دهد، وسوسه‌ای که هیچ مدیری نتوانسته آن را سرکوب کند. باید دید در نهایت سوغات سردار آجورلو از فرنگ نام کدام مربی است؟ پتکوویچ یا ساپینتو؟ یا شاید هیچ کدام و ناگهان یک مربی داخلی مثل رضا عنایتی از راه برسد...

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی