تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

نگاهی به کنسرت‌های تهران/ زنگ خطر موسیقی نواحی به صدا درآمد

کنسرت‌های موسیقی اکنون در عمده ژانر‌ها به روی صحنه می‌روند، اما جای خالی یکی از ژانر‌های مهم موسیقی یعنی، موسیقی نواحی در بین این اجرا‌ها دیده می‌شود!

کد خبر: ۱۳۲۰۵۷
۱۶:۵۵ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

نگاهی به کنسرت‌های تهران

دیدارنیوز ـ موسیقی فولکلور ایران، حوزه‌ای است که یک میراث ملی را به نمایش می‌گذارد و لزوم برنامه‌ریزی مدون برای برگزاری کنسرت و حمایت از هنرمندان آن سال‌هاست که مورد تأکید کارشناسان و هنرمندان موسیقی است. اما به نظر می‌رسد اکنون که کرونا فروکش کرده، هنرمندان این حوزه بیش از پیش مهجور واقع شده‌اند و این امر می‌تواند زنگ خطری جدی به حساب آید.

موسیقی نواحی مدت‌هاست که به حاشیه رانده شده و مردم به دلیل پرداخته نشدن به این حوزه توسط صداوسیما و سایر نهاد‌های فرهنگی و نبود برنامه‌ریزی درست برای شناساندن آن، با این حوزه فاصله گرفته‌اند.

اکنون در حالی که بلیط‌های کنسرت‌های پاپ با قیمت ۵۰۰ هزار تومان آن‌هم به طور کامل به فروش می‌رسند، هنرمندان نواحی در سکوت و چه بسا مشکلات مالی به سر می‌برند و متولیان فرهنگی هم چندان خود را مسئول حمایت از این افراد نمی‌دانند.

در ادامه‌ی هشدار‌ها درباره‌ی وضعیت موسیقی نواحی پس از کرونا، بار دیگر به موسیقی پاپ برمی‌گردیم و کنسرت‌هایی که اکنون در سراسر کشور در حال برگزاری هستند. در این بخش می‌توانید از اجرا‌های تهران باخبر شوید:

برج میلاد

کنسرت‌های آصف آریا شنبه ۲۸ خرداد در دو سانس ۱۸:۴۵ و ۲۲، سینا شعبان خوانی یکشنبه ۲۹ خرداد در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲، بابک جهانبخش دوشنبه ۳۰ خرداد در دو سانس ۱۸ و ۲۲، محمد علیزاده سه‌شنبه ۳۱ خرداد در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲، گرشا رضایی چهارشنبه یکم تیر در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲، کسرا زاهدی جمعه سوم تیر در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲، علیرضا طلیسچی شنبه چهارم تیر در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲، مهدی احمدوند یکشنبه پنجم تیر در دو سانس ۱۸ و ۲۲ و محسن ابراهیم‌زاده سه‌شنبه ۱۴ تیر در دو سانس ۱۸ و ۲۲

سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران

بهنام بانی شنبه ۲۸ خرداد در دو سانس ۱۸ و ۲۲، ماکان بند یکشنبه ۲۹ خرداد در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲، مسعود صادقلو سه‌شنبه ۳۱ خرداد و چهارشنبه یکم تیر در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲، ناصر زینعلی دوشنبه ۳۰ خرداد در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲، علیرضا عصار پنجشنبه دوم و جمعه سوم تیر در دو سانس در دو سانس ۱۸:۴۵ و ۲۲:۱۵، مجید رضوی دوشنبه ششم تیر ساعت ۱۸:۴۵ و ۲۲ و گرشا رضایی ۱۲ و ۱۳ تیر در دو سانس ۱۸:۴۵ و ۲۲

هتل اسپیانس پالاس

فرزاد فرزین چهارشنبه یکم و پنجشنبه دوم تیر در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲، رحیم شهریاری شنبه چهارم تیر در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲، احسان خواجه‌امیری یکشنبه پنجم تیر در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ و آرش و مسیح ۱۴ تیر در دو سانس در دو سانس ۱۸:۴۵ و ۲۲

وزارت کشور

همایون شجریان در روز‌های ۱، ۲، ۳، ۵، ۶، ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۴، ۲۵ و ۲۶ تیر در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲

سالن ایرانیان

حسین صفامنش پنجشنبه دوم تیر ۲۱:۳۰

تالار وحدت

حرکات نمایشی از تو چه پنهان (ویژه بانوان) پنجشنبه دوم و جمعه سوم تیر ساعت ۱۴، گروه «ره» پنجشنبه دوم تیر ساعت ۲۱ (تالار رودکی)، ارکستر سمفونیک تهران (نصیر حیدریان) پنجشنبه دوم و جمعه سوم تیر ۲۱:۳۰ و حامد حنیفی یکشنبه پنجم تیر ساعت ۲۱

کاخ سعدآباد

کنسرت نمایش سی‌صد از ۳۱ خرداد تا شنبه چهارم تیر ساعت ۲۱

 

منبع: ایسنا
برچسب ها: کنسرت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی