تیتر امروز

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!
هفته پرترافیک نقل و انتقالات لیگ

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!

هرچه به پایان زمان نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم ترافیک بیشتری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را شاهد هستیم. البته بازگشت تعدادی از لژیونرها به لیگ در فصل منتهی به جام جهانی، نکته جالبی است.
توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!
گزارش تحقیقی دیدار از بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران

توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!

در روزهای پایانی فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران اخبار و تصاویر نگران‌کننده‌ای درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و ایمنی آن منتشر شد. آیا خطر نابودی، استادیوم آزادی را تهدید می‌کند؟

ریزش هزار واحدی شاخص «بورس»

در جریان دادوستد‌های امروز بازار سرمایه، شاخص بورس با افت هزار و ۷۷۰ واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۴۵ هزار و ۹۶۷ واحد قرار گرفت. بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نماد‌های معاملاتی شرکت‌های پتروشیمی نوری، توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه و پالایش نفت اصفهان شد و در مقابل شرکت‌های مبین انرژی خلیج فارس، پتروشیمی پارس و بانک ملت با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

کد خبر: ۱۳۲۰۳۹
۱۳:۱۶ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

ریزش هزار واحدی شاخص «بورس»

دیدارنیوز: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت هزار واحدی روبرو شد.

در جریان دادوستد‌های امروز بازار سرمایه بیش از ۶ میلیارد و ۳۰۵ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۳ هزار و ۶۵۸ میلیارد تومان در بیش از ۴۴۳ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت هزار و ۷۷۰ واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۴۵ هزار و ۹۶۷ واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نماد‌های معاملاتی شرکت‌های پتروشیمی نوری، توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه و پالایش نفت اصفهان شد و در مقابل شرکت‌های مبین انرژی خلیج فارس، پتروشیمی پارس و بانک ملت با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازار‌های فرابورس ایران هم با معامله ۳ میلیارد و ۹۴ میلیون ورقه به‌ارزش ۲ هزار و ۵۰۱ میلیارد تومان در ۲۳۱ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۴۶ واحد افت کرد و در ارتفاع ۲۰ هزار و ۹۶۳ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نماد‌های معاملاتی بیمه پاسارگاد، بانک دی و پتروشیمی زاگرس شد و در مقابل شرکت‌های تولید نیروی برق دماوند، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و زغال سنگ پرورده طبس بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

منبع: تسنیم
برچسب ها: بورس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی