تیتر امروز

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!
هفته پرترافیک نقل و انتقالات لیگ

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!

هرچه به پایان زمان نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم ترافیک بیشتری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را شاهد هستیم. البته بازگشت تعدادی از لژیونرها به لیگ در فصل منتهی به جام جهانی، نکته جالبی است.
توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!
گزارش تحقیقی دیدار از بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران

توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!

در روزهای پایانی فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران اخبار و تصاویر نگران‌کننده‌ای درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و ایمنی آن منتشر شد. آیا خطر نابودی، استادیوم آزادی را تهدید می‌کند؟
سایت هندی اعلام کرد

ایران با اسکوچیچ، تاثیرگذارترین تیم در انتخابی جام‌جهانی

یک رسانه هندی با تمجید از عملکرد تیم ملی فوتبال ایران نوشت: ایران با سرمربیگری دراگان اسکوچیچ تاثیرگذارترین تیم در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه آسیا بود. ایران با بیشترین گل زده و بیشترین امتیاز و تنها یک باخت مقابل کره جنوبی از سد حریفانش گذشت.

کد خبر: ۱۳۲۰۰۹
۰۹:۵۲ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

ایران با اسکوچیچ، تاثیرگذارترین تیم در انتخابی جام‌جهانی

دیدارنیوز: یک رسانه هندی از عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ تمجید کرد.

تیم ملی فوتبال ایران در حالی در گروه B جام جهانی قطر در مصاف با تیم‌های انگلیس، آمریکا و ولز به دنبال تاریخ‌سازی و صعود از مرحله گروهی خواهد بود که سایت هندی «wionews» معتقد است شاگردان دراگان اسکوچیچ برای صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی بیست‌ودومین دوره جام جهانی کار سختی در پیش خواهند داشت.

در گزارش این سایت آمده است؛ «ایران با سرمربیگری دراگان اسکوچیچ تاثیرگذارترین تیم در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه آسیا بود. ایران با بیشترین گل زده و بیشترین امتیاز و تنها یک باخت مقابل کره جنوبی از سد حریفانش گذشت.

سردار آزمون مهاجم بایرلورکوزن مرحله انتخابی جام جهانی را با ۱۰ گل به پایان رساند، این در حالی است که زوج او در خط حمله تیم ملی یعنی مهدی طارمی حمایت خوبی از او در این راه کرد. این ششمین حضور ایران در جام جهانی خواهد بود و با حضور تیم‌های انگلیس، ولز و آمریکا در گروه آنها، صعود به مرحله حدفی برای تیم ملی کار سختی خواهد بود».

تیم ملی فوتبال ایران در تاریخ ۳۰ آبان در اولین بازی‌اش در جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف انگلیس خواهد رفت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی