تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

کارگردان علاالدین «هرکول» را می‌سازد

پس از ساخت نسخه لایواکشن انیمیشن «علاءالدین»، گای ریچی به عنوان کارگردان اقتباس سینمایی هرکول انتخاب شد. از جدیدترین پروژه‌های ریچی می‌توان به عملیات فورچون با بازی جیسون استاتهام، خشم مرد و جنتلمن اشاره کرد.

کد خبر: ۱۳۱۹۷۴
۱۸:۱۱ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

کارگردان علاالدین «هرکول» را می‌سازد

دیدارنیوز: گای ریچی پس از ساخت نسخه لایواکشن انیمیشن «علاءالدین»، به عنوان کارگردان اقتباس سینمایی هرکول انتخاب شد.

به نقل از ددلاین، با گذشت ۲۵ سال از اکران انیمیشن هرکول، گای ریچی، فیلمنامه‌نویس و کارگردان انگلیسی، نسخه لایواکشن آن را می‌سازد. پس از ساخت لایواکشن علاءالدین که بیش از یک میلیارد دلار فروش کرد، این دومین بار است که ریچی با دیزنی همکاری می‌کند.

کمپانی فیلمسازی جو و آنتونی روسو، کارگردانان انتقام‌جویان: پایان بازی، به نام AGBO تهیه‌کنندگی لایواکشن هرکول را برعهده خواهد شد. دیو کالاهام پیش‌نویس اول فیلمنامه این پروژه سینمایی را نوشته، اما تهیه کنندگان به دنبال استخدام نویسندگان بیشتر هستند.

از جدیدترین پروژه‌های ریچی می‌توان به عملیات فورچون با بازی جیسون استاتهام، خشم مرد و جنتلمن اشاره کرد.

کارگردان علاالدین «هرکول» را می‌سازد

استودیو فیلمسازی دیزنی در انیمیشن هرکول اساطیر یونان باستان را دستمایه داستان قرار داده است. در این انیمیشن هرکول که پسر خدایان است در نوزادی توسط هادس دزدیده شده و وادار می‌شود به عنوان یک موجود نیمه انسان- نیمه خدا در میان انسان‌های فانی زندگی کند. هرکول که حالا به سن نوجوانی رسیده است باید با گذر از چند مرحله سخت ثابت کند لایق زندگی کردن در میان ۱۲ ایزد المپ نشین هست.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی