تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

حمله افراد ناشناس به آمبولانس اورژانس در سبزوار!

به گفته مسئول روابط عمومی اورژانس سبزوار، در حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو سمند در منطقه صالح آباد سبزوار افراد ناشناس بعد از رسیدن آمبولانس علوم پزشکی سبزوار به آن حمله کردند.

کد خبر: ۱۳۱۹۶۸
۱۷:۲۴ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

حمله افراد ناشناس به آمبولانس اورژانس در سبزوار!

دیدارنیوز: مسئول روابط عمومی اورژانس سبزوار گفت: یک دستگاه آمبولانس اورژانس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در حال انجام ماموریت توسط افراد ناشناس مورد حمله و تخریب قرار گرفت.

مسلم فایق نیا اظهار داشت:در حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو سمند در منطقه صالح آباد سبزوار افراد ناشناس بعد از رسیدن آمبولانس علوم پزشکی سبزوار به آن حمله کردند.

وی افزود: پس از درخواست کمک از نیرو‌های انتظامی و حضور آنان افراد ناشناس دستگیر و مصدومین به بیمارستان منتقل شدند.

مسئول روابط عمومی اورژانس سبزوار تصریح کرد: این حادثه خوشبختانه خسارت جانی نداشت، البته این دفعه اولی نیست که به آمبولانس‌ها در سبزوار حمله می‌شود و باید با فرهنگ سازی جلوی اینگونه حملات و حرکات ناپسند که با جان مردم بازی می‌شود گرفته شود چرا که هرگونه اختلال در روند خدمت رسانی اورژانس می‌تواند باعث به خطر افتادن جان یک انسان شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی