تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

آبله میمونی؛ شناسایی اولین موارد در شیلی و صربستان

مقامات بهداشتی دو کشور شیلی و صربستان از اولین موارد ابتلا به بیماری آبله میمونی در کشور خود خبر دادند. آبله میمونی بیماری ویروسی است که از طریق حیوانات به انسان منتقل می‌شود. علائم این بیماری مشابه با آبله است، اما با علائم خفیف تری ظاهر می‌شود.

کد خبر: ۱۳۱۹۴۵
۱۳:۴۴ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

آبله میمونی؛ شناسایی اولین موارد در شیلی و صربستان

دیدارنیوز: وزارت بهداشت شیلی اعلام کرد: اولین مورد ابتلا به آبله میمونی در فرد جوانی که به تازگی به اروپا سفر داشته، تشخیص داده شده است.

به نقل از خبرگزاری شینهوا، این بیمار با بروز بثورات پوستی و ورم غدد لنفاوی به بیمارستان مراجعه کرد. گفته شده وضعیت جسمی بیمار مساعد است و عوارض بیماری در او جدی نیست.

همچنین اولین مورد ابتلا به این بیماری ویروسی در صربستان هم شناسایی شد.

طبق گزارش خبرگزاری رویترز، مقامات بهداشتی صربستان اعلام کردند: تحقیقات اپیدمیولوژیک روی این مورد انجام شده و تمام اقدامات مربوط به ثبت، آزمایش، گزارش و کنترل گسترش عفونت انجام شده است.

آبله میمونی بیماری ویروسی است که از طریق حیوانات به انسان منتقل می‌شود. علائم این بیماری مشابه با آبله است، اما با علائم خفیف تری ظاهر می‌شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: آبله میمون
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی