تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

آبله میمونی؛ شناسایی اولین موارد در شیلی و صربستان

مقامات بهداشتی دو کشور شیلی و صربستان از اولین موارد ابتلا به بیماری آبله میمونی در کشور خود خبر دادند. آبله میمونی بیماری ویروسی است که از طریق حیوانات به انسان منتقل می‌شود. علائم این بیماری مشابه با آبله است، اما با علائم خفیف تری ظاهر می‌شود.

کد خبر: ۱۳۱۹۴۵
۱۳:۴۴ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

آبله میمونی؛ شناسایی اولین موارد در شیلی و صربستان

دیدارنیوز: وزارت بهداشت شیلی اعلام کرد: اولین مورد ابتلا به آبله میمونی در فرد جوانی که به تازگی به اروپا سفر داشته، تشخیص داده شده است.

به نقل از خبرگزاری شینهوا، این بیمار با بروز بثورات پوستی و ورم غدد لنفاوی به بیمارستان مراجعه کرد. گفته شده وضعیت جسمی بیمار مساعد است و عوارض بیماری در او جدی نیست.

همچنین اولین مورد ابتلا به این بیماری ویروسی در صربستان هم شناسایی شد.

طبق گزارش خبرگزاری رویترز، مقامات بهداشتی صربستان اعلام کردند: تحقیقات اپیدمیولوژیک روی این مورد انجام شده و تمام اقدامات مربوط به ثبت، آزمایش، گزارش و کنترل گسترش عفونت انجام شده است.

آبله میمونی بیماری ویروسی است که از طریق حیوانات به انسان منتقل می‌شود. علائم این بیماری مشابه با آبله است، اما با علائم خفیف تری ظاهر می‌شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: آبله میمون
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی