تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

نقل‌وانتقالات استقلال؛ از نیمکت اروپایی تا صادقی!

مهمترین دغدغه مسئولان باشگاه استقلال انتخاب سرمربی جدید آبی‌پوشان است. گفته می‌شود مذاکرات خوبی با یک گزینه اروپایی شده است و اگر مشکلی پیش نیاید تا یکی دو روز آینده از آن رونمایی خواهد شد.

کد خبر: ۱۳۱۹۳۴
۱۲:۱۵ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

نقل‌وانتقالات استقلال؛ صادقی یک قدم تا امضا!

دیدارنیوز: باشگاه استقلال در صورت نهایی شدن انتخاب سرمربی جدید آبی‌پوشان، با بازیکنان مدنظر خود برای امضای قرارداد وارد مذاکره جدی خواهد شد.

مهمترین دغدغه مسئولان باشگاه استقلال انتخاب سرمربی جدید آبی‌پوشان است. گفته می‌شود مذاکرات خوبی با یک گزینه اروپایی شده است و اگر مشکلی پیش نیاید تا یکی دو روز آینده از آن رونمایی خواهد شد.

در این بین، مدیران باشگاه در نقل‌وانتقالات بیکار ننشسته و مذاکرات‌شان را با گزینه‌های مدنظر انجام داده‌اند. در زیر اشاره‌ای به فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی باشگاه استقلال شده است:

* پس از جذب سجاد شهباززاده، حضور کاوه رضایی در جمع آبی‌پوشان منتفی شد.

* گزینه بعدی استقلالی‌ها، سعید صادقی است که مورد توجه بسیاری از تیم‌ها از جمله پرسپولیس، سپاهان و ... قرار دارد. صادقی به دنبال بازی در امارات و قطر است و به مسئولان استقلال گفته در صورتی که به خارج از کشور نرود به این تیم می‌آید. البته پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان نیز رقم قابل توجهی به هافبک ملی‌پوش فصل گذشته گل‌گهر پیشنهاد داده‌اند.

* محمدرضا حسینی وینگر فصل گذشته سپاهان نیز مورد توجه استقلال قرار گرفته است، ولی مسئولان سپاهان با انتقال این بازیکن مخالفت کرده‌اند. حسینی به مدیران استقلال اعلام کرده است که خودش به دنبال رضایت‌نامه خواهد رفت.

* رافائل سیلوا مدافع برزیلی استقلال که قراردادش با این تیم به پایان رسیده است، رقم درخواستی‌اش را به باشگاه ارائه کرده است. مسئولان استقلال سخت به دنبال تمدید قرارداد سیلوا هستند، اما اگر موفق به این کار نشوند محمد نژادمهدی از سپاهان و سامان فلاح از پیکان را مدنظر دارند تا جانشین این مدافع برزیلی کنند. البته مسئولان پیکان برای صدور رضایت‌نامه فلاح رقم بالایی خواسته‌اند که باعث عقب‌نشینی استقلال شده است.

* محمدحسین مرادمند نیز به دنبال کسر خدمت سربازی‌اش است که در صورت تحقق این امر به استقلال بازمی‌گردد، چون طبق قراردادش یک نیم‌فصل باید در این تیم بماند و مسئولان استقلال نیز به دنبال تمدید قرارداد او هستند.

* محمد نادری هم ابراز تمایل به بازگشت به استقلال کرده بود، اما به یکباره خواهان بازی در خارج از کشور شد و اگر موفق به پیوستن به تیمی نشود با مسئولان استقلال وارد مذاکره می‌شود. در پست مهاجم نیز با یک بازیکن خارجی توافق نهایی صورت گرفته است و با انتخاب سرمربی جدید از او رونمایی خواهد شد.

* وریا غفوری، روزبه چشمی، مهدی مهدی‌پور، عاف غلامی، سعید مهری، آرمان رمضانی و ... جزو بازیکنانی هستند که قراردادشان به پایان رسیده است. مدیران استقلال به غیر از غفوری، چشمی و مهری با سایر بازیکنان برای تمدید قرارداد تماس گرفته‌اند. برای تعیین وضعیت غفوری و چشمی همه چیز منوط به نظر سرمربی بعدی شده است.

خبر‌هایی رسیده است که عارف غلامی و سیدحسین حسینی با پیشنهاد خارجی روبه‌رو شده‌اند که مسئولان استقلال هنوز واکنشی به آن نداشته‌اند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی