تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

عامل رعب و وحشت در پمپ بنزین‌ تهران دستگیر شد

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد که این فرد در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود مبنی بر ایجاد درگیری و رعب و وحشت در پمپ‌بنزین اعتراف کرده و دلیل آن را چشم تو چشم شدن با فردی دیگر اعلام کرد.

کد خبر: ۱۳۱۸۵۶
۰۸:۴۳ - ۲۷ خرداد ۱۴۰۱

عامل درگیری در پمپ بنزین‌ تهران دستگیر شد

دیدارنیوز: ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ عامل اصلی ایجاد نزاع و درگیری در یکی از پمپ‌های بنزین حوالی میدان حر را دستگیر کردند.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت در این خصوص اعلام کرد: اوایل اسفندماه سال۱۴۰۰ خبری در خصوص یک فقره درگیری با سلاح سرد دریک پمپ بنزین در حوالی میدان حر به مرکز فوریت‌های پلیس اعلام شد که درپی آن عوامل انتظامی در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

با حضور ماموران در محل و انجام بررسی‌های اولیه و پایش دوربین‌های مداربسته مشخص شد عامل اصلی این درگیری که از اراذل و اوباش سابقه‌دار بوده به علت چشم تو چشم شدن با فرد دیگری با سلاح سرد با او درگیر و بلافاصله از ترس حضور پلیس از محل متواری شده است.

تحقیقات از همان زمان برای دستگیری این فرد به عنوان عامل اصلی نزاع در دستور کار ماموران قرار داشت، تا اینکه چندی پیش سرنخ‌هایی از محل اختفای این فرد به دست آمده و ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ پس از اخذ مجوز قضایی به محل مراجعه کرده و این فرد شرور را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد که این فرد در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود مبنی بر ایجاد درگیری و رعب و وحشت در پمپ‌بنزین اعتراف کرده و دلیل آن را چشم تو چشم شدن با فردی دیگر اعلام کرد. متهم دستگیر شده به همراه پرونده تشکیل شده روانه دادسرا شد و تلاش برای دستگیری متهمان دیگر نیز از سوی پلیس درحال انجام است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی