تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

فینال «عصر جدید» چه زمانی پخش می‌شود؟

فینال فصل سوم «عصرجدید»، شب عید سعید قربان روی آنتن خواهد رفت و نتیجه نهایی در قالب برنامه زنده همزمان با عید غدیرخم از شبکه سه اعلام خواهد شد.

کد خبر: ۱۳۱۸۲۳
۲۰:۱۰ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

فینال «عصر جدید» چه زمانی پخش می‌شود؟

دیدارنیوز: فینال مسابقه استعدادیابی فصل سوم "عصر جدید" در حالی شب عید سعید قربان روی آنتن خواهد رفت که هنوز خبر رسمی مبنی بر ادامه ساخت این مسابقه تلویزیونی نیامده است.

پخش مستند از زندگی فینالیست‌های فصل سوم مسابقه استعدادیابی عصرجدید از شنبه آغاز می‌شود.

اولین قسمت از این مستندها، به زندگی شخصی و اوضاع و احوال ستیلا و آنیسا در شیراز اختصاص دارد؛ البته ستیلا متولد بوشهر است و آنیسا متولد شیراز، اما هر دو بزرگ‌شده و ساکن شهرِ شعر و هنر هستند و در این شهر، بالیده‌اند.

در جشن همکلاسی‌های آن‌ها چه خبر بوده؟ در بازار وکیلِ شهرِ شعر و شکوفه و بهارنارنج، برای چه کسانی سوغاتی خریده‌اند؟ فالِ حافظ این دو دختر بااستعداد بر مزار رند فرزانه شیراز، چه بوده؟ در شهربازی، چه کرده‌اند؟ و مهم‌تر از همه، کودکی آن‌ها در خانه و خانواده، چگونه گذشته و می‌گذرد؟

پاسخ به همه این پرسش‌ها در اولین مستند از زندگی شخصی و کاری یکی از ۶ فینالیست فصل سوم عصرجدید شنبه‌شب، بعد از خبر ساعت ۲۲ به آنتن شبکه سه سیما خواهد رسید.

فینال فصل سوم «عصرجدید»، شب عید سعید قربان روی آنتن خواهد رفت و نتیجه نهایی در قالب برنامه زنده همزمان با عید غدیرخم از شبکه سه اعلام خواهد شد.

«عصر جدید» در حالی به پایان فصل سوم نزدیک می‌شود که هنوز خبری رسمی مبنی بر ادامه ساخت فصل جدید از سوی مسئولان تلویزیون و سازندگان آن اعلام نشده است.

در حالی که این روز‌ها بسیاری از صفحات فضای‌مجازی این گمانه‌زنی را داشته‌اند احسان علیخانی و مهران مدیری و برخی دیگر کنار گذاشته خواهند شد.

مدیر شبکه نسیم به تازگی این موضوع را تکذیب کرده و گفته است: ما حذف نداریم و فقط برند‌ها باید ارتقاء فرمی و محتوایی پیدا کنند و بعد از برهه‌ای استراحت به آنتن برگردند.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد این موضوع برای برخی از برند‌های مهم دیگری همچون «عصر جدید» هم صِدق می‌کند و فقط باید دید که دورانِ استراحت و آمادگی مجدد برنامه‌سازانِ «عصر جدید» مثلِ دوره قبل طولانی خواهد شد و یا همچون فصل اول با یک وقفه کوتاهی دوباره به آنتن برخواهند گشت؟

منبع: تسنیم
برچسب ها: عصر جدید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی