تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

نماینده مجلس: کادرفنی تیم‌ملی تجربه ندارد؛ وزیر ورزش ورود کند!

در حالی که وزارت ورزش در روزهای اخیر دخالت در امور فنی تیم ملی و باشگاه استقلال را رد کرده بود، سید ناصر موسوی لارگانی، نماینده فلاورجان در مجلس گفت: وزیر ورزش راسا وارد عمل شده و از همه ظرفیت خود برای اصلاح کادر فنی و تنظیم بازی‌های تدارکاتی مناسب و تقویت روحیه تیم ملی اقدام کند. کادر فنی فعلی به هیچ عنوان تجربه کافی برای حضور در جام جهانی را ندارد. حواستان به آبروی ورزش کشور باشد.

کد خبر: ۱۳۱۷۸۷
۱۲:۵۳ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

نماینده مجلس: کادرفنی تیم‌ملی تجربه ندارد؛ وزیر ورزش ورود کند!

دیدارنیوز: یک عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط تیم ملی فوتبال در شأن مردم و کشور نیست، گفت: با توجه به اهمیت موضوعات و قرار گرفتن تیم ملی فوتبال در گروهی سخت، وزیر ورزش راسا وارد عمل شده و از همه ظرفیت خود برای اصلاح کادر فنی و تنظیم بازی‌های تدارکاتی مناسب و تقویت روحیه تیم ملی اقدام کند. کادر فنی فعلی به هیچ عنوان تجربه کافی برای حضور در جام جهانی را ندارد.

سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) در تذکری شفاهی گفت: علی رغم مشخص شدن حریف‌های تیم ملی فوتبال در جام جهانی، شرایط فوتبال و تیم ملی به هیچ عنوان در شأن مردم و کشور نیست. وضعیت نامشخص فدراسیون فوتبال و عدم هماهنگی برای برگزاری بازی‌های تدارکاتی مناسب، مردم و جوانان را نگران کرده است. همچنین خبر‌های خوبی از آینده فدراسیون به گوش نمی‌رسد؛ چرا که شنیده می‌شود برخی سیاسیون باز هم برای آینده فوتبال برنامه ریزی کرده و قصد دارند گزینه خود را در راس فوتبال قرار دهند.

وی ادامه داد: لازم است با توجه به اهمیت موضوعات و قرار گرفتن تیم ملی فوتبال در گروهی سخت، وزیر ورزش راسا وارد عمل شده و از همه ظرفیت خود برای اصلاح کادر فنی و تنظیم بازی‌های تدارکاتی مناسب و تقویت روحیه تیم ملی اقدام کند. کادر فنی فعلی به هیچ عنوان تجربه کافی برای حضور در جام جهانی را ندارد. حواستان به آبروی ورزش کشور باشد.

نماینده فلاورجان در مجلس در تذکر دیگری بیان کرد: ماه هاست که گزارش هیات تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه اصفهان در کمیسیون صنایع تصویب شده، گزارش تخلفات فولاد مبارکه بیانگر حجم عظیم فساد‌های تو در تو در بخش‌های دولتی است و حداقل رقم مشخص شده در این فساد‌ها ۹۲ هزار میلیارد تومان است. متاسفانه این گزارش با بهانه‌های مختلف همچون اینکه کمیسیون گزارش را ارائه نداده، در کشوی هیات رئیسه خاک می‌خورد و قرائت نمی‌شود. چه دلیلی دارد که اجازه نمی‌دهید این گزارش قرائت شود؟

موسوی لارگانی همچنین در تذکری به وزیر نیرو از قطع شدن برق چاه‌های کشاورزی گفت: چرا باید برق چاه‌های کشاورزی روزانه ۵ ساعت قطع شود؟

وی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش بیام کرد: رتبه بندی معلمان با تلاش‌های مجلس تصویب و به تایید شورای نگهبان رسید پس چرا نسبت به اجرای آن اقدام نمی‌شود؟ احکام معلمان هر چه سریعتر باید صادر شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی