تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.
لیگ ملت‌های کونکاکاف

حریف ایران در لحظه آخر از شکست گریخت

در چارچوب لیگ ملت‌های کونکاکاف، بامداد امروز (چهارشنبه) دو دیدار برگزار شد که در یکی از این بازی‌ها تیم ملی فوتبال آمریکا که یکی از رقبای ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است، در خانه السالوادور تن به تساوی یک - یک داد.

کد خبر: ۱۳۱۷۶۹
۱۰:۵۹ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

حریف ایران در لحظه آخر از شکست گریخت

دیدارنیوز: تیم ملی فوتبال آمریکا در چارچوب لیگ ملت‌های کونکاکاف در خانه السالوادور تن به تساوی داد.

در چارچوب لیگ ملت‌های کونکاکاف (آمریکای شمالی و مرکزی) بامداد امروز (چهارشنبه) دو دیدار برگزار شد که در یکی از این بازی‌ها تیم ملی فوتبال آمریکا که یکی از رقبای ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است، در خانه السالوادور تن به تساوی یک - یک داد.

در این بازی که در ورزشگاه کاسکاتلان واقع در شهر سن‌سالوادور برگزار می‌شد، ابتدا الکساندر لارین در دقیقه ۳۶ برای السالوادور گلزنی کرد و تیم تحت‌هدایت گرگ برهالتر با گل دقیقه ۱+۹۰ جردن موریس نتیجه را به تساوی کشاند و از شکست گریخت.

این بازی دو اخراجی هم داشت و ابتدا پل آرویولا در دقیقه ۷۰ از آمریکا و در ادامه رونالد گومز در دقیقه ۷۹ از السالوادور با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شدند.

در گروه D لیگ ملت‌های کونکاکاف، تیم ملی آمریکا ۴ امتیازی است و در رده دوم و پشت‌سر السالوادور ۵ امتیازی است.

در بازی دیگر تقابل تیم‌های جامائیکا و مکزیک در گروه A لیگ ملت‌های کونکاکاف به تساوی یک - یک انجامید. لئون بایلی در دقیقه ۴ برای جامائیکا و لوئیس رومو در دقیقه ۳+۴۵ برای مکزیک گلزنی کردند.

با این نتیجه جامائیکا و مکزیک به ترتیب ۵ و ۴ امتیازی شدند و رده‌های اول و دوم این گروه را به خود اختصاص داده‌اند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی