تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.

اتفاق تاسف‌بار برای یک آمبولانس؛ کودک ۲ ساله جان باخت

در حالی که اورژانس تهران برای احیای یک کودک دو ساله تلاش می‌کرد، نیروهای اورژانس متوجه شدند دو عدد از چرخ‌های آمبولانس توسط فردی ناشناس آسیب دیده و باد‌های لاستیک آن خالی شده است؛ اتفاقی که متاسفانه منجر به مرگ یک کودک شد.

کد خبر: ۱۳۱۷۶۷
۱۰:۵۰ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

اتفاق تاسف‌بار برای یک آمبولانس؛ کودک ۲ ساله جان باخت

دیدارنیوز: رییس مرکز اورژانس تهران از جان باختن کودک دو ساله پس از آسیب رساندن برخی افراد به آمبولانس اورژانس خبر داد.

یحیی صالح طبری، در این باره اظهار کرد: حدود ساعت ۱۴:۴۲ دقیقه روز گذشته (سه شنبه ۲۴ خرداد ماه) طی تماسی با مرکز ۱۱۵ اورژانس تهران گزارش ایست قلبی-تنفسی دختر بچه‌ای دو ساله به این مرکز اعلام شد.

وی ادامه داد: پس از اعلام این مورد بلافاصله تکنسین‌های اورژانس در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه در خیابان شهید بهشتی رساندند.

رییس مرکز اورژانس تهران اظهار کرد: به دلیل شرایط ترافیکی این خیابان و نبود جای پارک مناسب و حال وخیم دختربچه، نیرو‌های اورژانس تهران به ناچار برای نجات جان بیمار، آمبولانس را در خط ویژه با رعایت اصول ایمنی و تردد خودرو‌های دیگر پارک کردند.

وی ادامه داد: تکنسین‌های اورژانس خود را به سرعت به آدرس کودک بدحال رسانند و بلافاصله وظیفه ذاتی خود که نجات جان یک انسان است را آغاز و اقدامات احیاء قلبی ریوی را شروع می‌کنند.

صالح طبری گفت: عملیات احیا کودک با موفقیت انجام می‌شود و شرایط حال کودک رو به بهبودی پیش می‌رود، اما وقتی نیرو‌های اورژانس پس از عملیات احیا قصد انتقال بیمار به آمبولانس را داشتند، متوجه می‌شوند دو عدد از چرخ‌های آمبولانس توسط فردی ناشناس آسیب دیده و باد‌های لاستیک آن خالی شده است.

وی گفت: نیرو‌های اورژانس با مشاهده این وضعیت برای انتقال بیمار درخواست حضور آمبولانس دیگری را می‌کنند که آمبولانس دوم در محل حاضر شده، اما متأسفانه طولانی شدن روند انتقال به دلیل اتفاق به وجود آمده باعث وخامت مجدد حال کودک شده و جان خود را از دست می‌دهد.

به گفته وی اداره حقوقی مرکز اورژانس تهران پیگیر پرونده این کودک در مراجع قضایی است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی