تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

پرایس: ایران تصمیم نگیرد، شاید این فرصت برای همیشه از دست برود

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با تکرار برخی فرافکنی‌ها، مدعی شد که اگر ایران تصمیم به احیای برجام نگیرد، ممکن است این فرصت برای همیشه از دست برود.

کد خبر: ۱۳۱۷۴۶
۰۸:۳۴ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

پرایس: ایران تصمیم نگیرد، شاید این فرصت برای همیشه از دست برود

دیدارنیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با تکرار برخی فرافکنی‌ها، مدعی شد که اگر ایران تصمیم به احیای برجام نگیرد، ممکن است این فرصت برای همیشه از دست برود.

ند پرایس با بیان این‌که احیای توافق هسته‌ای منوط به تصمیم ایران است، گفت که تحقق این امر از مدت‌ها قبل در گرو اتخاذ تصمیم از سوی آن‌ها بوده و اکنون نیز همینطور است.

پرایس بدون اشاره به بدعهدی کشورش در قبال برجام، مدعی طرح مسائل غیر برجامی توسط ایران در مذاکرات شد و گفت که واشنگتن در انتظار پاسخی سازنده از سوی ایران است که به مسائل غیربرجامی مرتبط نباشد.

وی بار دیگر مدعی شد که چنانچه ایران آماده بازگشت به تعهدات برجامی باشد، واشنگتن نیز گام مشابهی برخواهد داشت.

پرایس از اظهارنظر در خصوص ارائه برخی پیشنهاد‌ها توسط ایران به واسطه طرف اروپایی برای دولت آمریکا خودداری کرد، ولی در عین حال، گفت که واشنگتن مذاکره مستقیم را ترجیح می‌دهد چرا که این امر، تسهیل‌کننده است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی