تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

ماجرای برخورد موتورسوار با تیم حفاظت ریاست جمهوری چه بود؟

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران درباره جزئیات برخورد یک موتورسوار با تیم حفاظت ریاست جمهوری اظهار کرد: شایعات مطرح شده در ماجرای مذکور صحت ندارد، موتورسوار مذکور از جمله موتورسواران بی‌انضباطی بود که متأسفانه تعدادی زیادی از آن‌ها وجود دارند. این فرد اصلاً نمی‌دانست که ماجرا از چه قرار است، به یکی از خودرو‌های تیم حفاظتی برخورد کرد که بعد بازداشت و سپس رها شد.

کد خبر: ۱۳۱۶۸۵
۱۲:۱۶ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

ماجرای برخورد یک موتورسوار با تیم حفاظت ریاست جمهوری چه بود؟

دیدارنیوز: رئیس پلیس تهران درباره ماجرای برخورد یک موتورسوار با تیم حفاظت ریاست جمهوری توضیحاتی ارائه کرد.

روز گذشته فیلمی در برخی کانال‌ها و اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی پخش و در آن ادعا شد که یک شخص موتورسوار سعی کرده بود وارد تیم اسکورت ریاست جمهوری شده، اما با مداخله تیم اسکورت و تصادف با او، این فرد فرار می‌کند.

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران امروز در حاشیه اجرای طرح رعد در پلیس پیشگیری تهران درباره جزئیات این ماجرا اظهار کرد: شایعات مطرح شده در ماجرای مذکور صحت ندارد، موتورسوار مذکور از جمله موتورسواران بی‌انضباطی بود که متأسفانه تعدادی زیادی از آن‌ها وجود دارند.

وی بیان کرد: این فرد اصلاً نمی‌دانست که ماجرا از چه قرار است، به یکی از خودرو‌های تیم حفاظتی برخورد کرد که بعد بازداشت و سپس رها شد.

این مقام انتظامی گفت: این فرد یک شهروند عادی بود که قانون موتورسواری را بلد نبود و موضوع مذکور هیچ جنبه خاصی نداشت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی