تیتر امروز

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!
هفته پرترافیک نقل و انتقالات لیگ

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!

هرچه به پایان زمان نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم ترافیک بیشتری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را شاهد هستیم. البته بازگشت تعدادی از لژیونرها به لیگ در فصل منتهی به جام جهانی، نکته جالبی است.
توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!
گزارش تحقیقی دیدار از بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران

توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!

در روزهای پایانی فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران اخبار و تصاویر نگران‌کننده‌ای درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و ایمنی آن منتشر شد. آیا خطر نابودی، استادیوم آزادی را تهدید می‌کند؟
پیشکسوت استقلال اعلام کرد

اسکوچیچ برای تیم‌ملی «کوچک» است!

منصور رشیدی، دروازه‌بان پیشین تیم استقلال پس از دیدار دوستانه ایران و الجزایر معتقد است که دراگان اسکوچیچ باتوجه به کارنامه و حضورش در لیگ یک، برای هدایت تیم ملی کشورمان کوچک است.

کد خبر: ۱۳۱۶۸۳
۱۱:۵۶ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

اسکوچیچ برای تیم‌ملی «کوچک» است!

دیدارنیوز: دروازه‌بان پیشین تیم استقلال بعد از شکست ایران برابر الجزایر، تصریح کرد که اسکوچیچ برای این تیم کوچک است و باید در فاصله کوتاه باقی مانده به سراغ یک مربی خارجی دیگر بروند.

منصور رشیدی، درباره شکست ۲ بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل الجزایر گفت: از نظر فنی، چیز زیادی از تیم ملی ندیدیم. از نظر جسمانی تیم ملی در شرایط خوبی بود چرا که بازیکنان از مسابقات باشگاهی آمده بودند، اما تیم ملی تاکتیک مشخص نداشت. توقعی که از تیم ملی داشتیم، برآورده نشد. الجزایر هم بازیکنان شاخص خود را نداشت. البته ایران هم غایبانی داشت، اما ترکیب تیم ملی خوب نبود.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از نوع چیدمان اسکوچیچ در این دیدار دوستانه گفت: تاکتیک و ترکیب ایران در این مسابقه خوب نبود. چیدمان اشتباه، مستقیما به سرمربی تیم ملی بازمی‌گردد. مگر ما مدافع وسط نداریم که نورافکن باید در دفاع وسط به میدان برود؟ چرا ما باید وابسته به خلیل‌زاده و کنعانی‌زادگان باشیم که در نبود آن‌ها در خط دفاعی جایگزین نداشته باشیم؟ انتخاب نورافکن برای بازی در پست مدافع وسط کار خوبی نبود.

وی با اشاره به رقبای تدارکاتی تیم ملی ایران اظهار کرد: اگر زودتر با تیم‌های خوب بازی می‌کردیم به مشکلات پی می‌بردیم. اگر اروگوئه را انتخاب می‌کردیم، شاید شکست بدتری می‌خوردیم، اما نقاط قوت و ضعف خودمان را شناسایی می‌کردیم. من نمی‌دانم چه چیز ما از ژاپن و کره کمتر است؟ آن‌ها با برزیل بازی می‌کنند، ولی ما باید با تیم دوم الجزایر بازی کنیم. در این مساله ضعف مدیریتی را می‌بینم. چرا نباید رقیب ما قدرتمند باشد؟ شاید سه، چهار گل بخوریم، اما خودمان را بهتر می‌شناسیم.

رشیدی تصریح کرد: اسکوچیچ برای تیم ملی کوچک است. کارنامه این مربی را در باشگاه‌ها ببینید. در لیگ یک ما مربیگری کرده و دستاوردی هم در لیگ برتر نداشته است. پنج ماه به جام جهانی مانده و می‌توانیم یک مربی خوب انتخاب کنیم. مربی بعدی می‌تواند به تیم شوک دهد و دو بازی دیگر انجام دهیم و تیم را مسنجم کنیم.

دروازه‌بان پیشین تیم ملی درباره اشتباهات عابدزاده در این مسابقه گفت: عابدزاده در ۲۰ دقیقه نخست سه اشتباه داشت و توپی را که می‌توانست به راحتی با سینه خود جمع کند، رها کرد و توپ جلوی محوطه شش قدم افتاد. او سه خروج بد هم داشت. خروج از دروازه یک اصل مهم دروازه‌بانی است.

او درباره مشکلات دروازه تیم ملی و نبودن ثبات در انتخاب شماره یک این تیم گفت: ما هم نمی‌دانیم کدام بازیکن در تیم ملی دروازه‌بان است. بیرانوند کجاست؟ کجا بازی می‌کند؟ ما نمی‌دانیم عابدزاده در اسپانیا چطور بازی می‌کند. حداقل از کسانی که در داخل ایران بازی می‌کنند، شناخت داریم. من انتظار داشتم اسکوچیچ در بازی با الجزایر از حسینی استفاده کند. او فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی