تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.
با فنایی و رحیم‌پور قطع همکاری کردیم

نظر گل‌محمدی درباره نقل‌وانتقالات پرسپولیس: شتاب خوبی داشتیم، اما متوقف شد!

یحیی گل محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس گفت: شتاب خوبی در نقل‌وانتقالات داشتیم، اما بحث جذب برخی بازیکنان متوقف شده است و باید برای عقد قرارداد با این نفرات تلاش بیشتری داشته باشیم.

کد خبر: ۱۳۱۶۲۷
۱۷:۱۳ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

نظر «یحیی» درباره نقل‌واتقالات پرسپولیس: شتاب خوبی داشتیم، اما متوقف شد!

دیدارنیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، این تیم شتاب خوبی در نقل‌وانتقالات داشته، اما روند جذب برخی بازیکنان متوقف شده است و باید تلاش بیشتری صورت بگیرد.

یحیی گل‌محمدی پس از ترک باشگاه پرسپولیس درباره برگزاری جلسه در باشگاه اظهار داشت: جلسه خاصی نداشتم و فقط آمدم پیگیر امور نقل‌وانتقالات باشگاه شوم و ببینم به کجا رسیده است.

وی در مورد عملکرد باشگاه پرسپولیس در نقل‌وانتقالات تصریح کرد: خوب شروع کردیم، ولی باید خوب هم ادامه بدهیم. کار ما تازه شروع شده است. شتاب خوبی در نقل‌وانتقالات داشتیم، اما بحث جذب برخی بازیکنان متوقف شده است و باید برای عقد قرارداد با این نفرات تلاش بیشتری داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به ادامه همکاری با حمید مطهری خاطر نشان کرد: متأسفانه با آقایان فنایی و رحیم‌پور قطع همکاری کردیم و شرایطی به وجود آمد که خودم هم شرمنده شدم. در ادامه همکاری و کاری که در پیش داریم، اجازه بدهید یک مقدار جلوتر برویم و درباره نفرات دیگر خبر خواهد آمد.

گل‌محمدی در واکنش به نگرانی هواداران بابت شرایط احسان پهلوان یادآور شد: درباره نفرات صحبت نمی‌کنم. تمام هم و غم ما این است که تیم خوبی ببندیم و شرایط خوبی داشته باشیم.

وی درباره شروع تمرینات سرخپوشان و برگزاری اردوی این تیم در خارج از کشور گفت: بستگی به برنامه بازی‌ها دارد، اما شش هفته قبل از شروع لیگ تمرینات را آغاز خواهیم کرد. درباره اردو در خارج از کشور هم برنامه‌ریزی نداشته‌ایم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی