تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

عضو کمیسیون فرهنگی: گشت ارشاد بی دلیل تذکر نمی‌دهد!

عضو کمیسیون فرهنگی در مورد تیراندازی به پدر یک خانواده به دلیلی بدحجابی همسرش گفت: من در خصوص برخورد گشت ارشاد با این خانواده خبری ندارم. اما بدون شک گشت ارشاد بی‌خود تذکر نمی‌دهد. اما از موضوع اطلاعی ندارم و در این خصوص صحبت نمی‌کنم.

کد خبر: ۱۳۱۶۱۱
۱۴:۴۷ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

عضو کمیسیون فرهنگی: گشت ارشاد بی دلیل تذکر نمی‌دهد!

 

دیدارنیوز ـ سرویس سیاسی: اوایل اردیبهشت‌ماه خبری مبنی بر تیراندازی یک مأمور انتظامی به یک شهروند در پارک پردیسان منتشر شد. بر اساس اطلاعات بعدی روشن شد نقطه آغاز این اتفاق، تذکر نیروی انتظامی و گشت ارشاد به همسر فرد مضروب بابت موضوع حجاب بوده است. بعد نیز ویدیویی از این رویداد منتشر شد.

در چند روز اخیر نیز با مصاحبه افراد این خانواده با روزنامه شرق بار دیگر موضوع مورد توجه رسانه‎ها و مردم قرار گرفته است.

در همین رابطه سید رضا تقوی، عضو کمیسیون فرهنگی به پرستو بهرامی خبرنگار ما گفت: من در خصوص برخورد گشت ارشاد با این خانواده خبری ندارم. اما بدون شک گشت ارشاد بی‌خود تذکر نمی‌دهد. اما از موضوع اطلاعی ندارم و در این خصوص صحبت نمی‌کنم.

تقوی در خصوص اظهارنظر پر سر و صدای دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان که گفته است تمام دستگاه‌های دولتی موظفند افرادی که بی حجاب یا بد حجاب هستند از مجموعه خود خارج کنند نیز گفت: این اخبار در فضای مجازی است و اعتبار ندارد. فضای مجازی آلوده شایعات است. یک مقام رسمی باید مطلبی را مطرح کند تا بتوان در مورد آن صحبت کرد. هر چیزی که در فضای مجازی منتشر می‌شود دلیل بر این نیست که انجام شود. به نظر من این خبر شایعات هستند.

با توجه برخورد‌های نامتعارف پلیس با شهروندان طی سال‌های اخیر و به سبب نگرانی از کاهش اعتبار و جایگاه پلیس، دیدارنیوز در ۱۳ خرداد  ۱۴۰۱ یادداشتی به قلم اسفندیار عبداللهی تحت عنوان «خطر سقوط جایگاه پلیس» منتشر کرد که در همینجا درج می‌شود.

 

یادداشت دیدار را در اینجا بخوانید: «خطر سقوط جایگاه پلیس»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی