تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

انتقال صیادمنش به هال سیتی؛ ۲۵۰ هزار دلار در انتظار استقلال!

سایت «hulldailymail» انگلیس در گزارشی به نقل و انتقالات تابستانی هال سیتی پرداخت و از زمان امضای قرارداد این باشگاه با اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان خبر داد. ستاره ایرانی در سال ۲۰۱۸ با مبلغ ۸۰۰ هزار دلار به فنرباغچه منتقل شد و در صورت رفتن این بازیکن به هال سیتی مبلغ ۲۵۰ هزار دلار به آبی‌ها خواهد رسید.

کد خبر: ۱۳۱۶۰۱
۱۳:۱۹ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

انتقال صیادمنش به هال سیتی؛ استقلال

دیدارنیوز: نشریه انگلیسی از زمان امضای قرارداد مهاجم ملی پوش کشورمان به باشگاه هال سیتی خبر داد.

سایت «hulldailymail» انگلیس در گزارشی به نقل و انتقالات تابستانی هال سیتی پرداخت و از زمان امضای قرارداد این باشگاه با اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان خبر داد.

این رسانه انگلیسی نوشت: با نزدیک شدن هال سیتی به شروع پیش فصل، تجارت نقل و انتقالات این هفته افزایش می‌یابد. هال سیتی انتظار دارد که تغییر تابستانی آن‌ها در این هفته با حضور اولین نفر از آن‌ها در ورزشگاه MKM آغاز شود، زیرا سرمربی تیم شوتا آرولادزه به دنبال تبدیل تیمش به تیمی است که قادر به قهرمانی باشد.

انتقال صیادمنش به هال سیتی؛ استقلال

منابع نزدیک به فعالیت نقل و انتقالات سیتی به «هال لایو» لیستی از ۹ بازیکن جدید بالقوه در این تابستان را تأیید کرده اند که احتمالاً سه نفر تا زمانیکه تیم آرولادزه برای تمرینات پیش فصل دوشنبه آینده در کاتینگهام بازگردد، در دسترس خواهند بود. این لیست سه نفره شامل آداما ترائوره، اوزان توفان و اللهیار صیادمنش است.

بدین ترتیب صیادمنش دوشنبه هفته آینده به انگلیس برمی گردد تا قراردادش را با هال سیتی به صورت دائمی کند. طبق گزارش‌ها تیم انگلیسی ۲ میلیون یورو به فنرباغچه پرداخت می‌کند.

۲۰ درصد سود حاصل از انتقال صیادمنش به استقلال می‌رسد. یعنی در واقع ۲۰ درصد مبلغی که پس از کسر هزینه‌ها به دست می‌آید به باشگاه استقلال پرداخت خواهد شد. بدین ترتیب ستاره ایرانی در سال ۲۰۱۸ با مبلغ ۸۰۰ هزار دلار به فنرباغچه منتقل شد و در صورت رفتن این بازیکن به هال سیتی مبلغ ۲۵۰ هزار دلار به آبی‌ها خواهد رسید.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی