تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

درخواست احداث بوستان یادمان قربانیان متروپل در زمین محل فاجعه

گروهی از مردم با راه‌اندازی کارزاری از رئیس دولت خواسته‌اند بوستان یادمان قربانیان متروپل در زمین محل این فاجعه ساخته شود.

کد خبر: ۱۳۱۵۹۸
۱۳:۰۱ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

 

درخواست احداث بوستان یادمان قربانیان متروپل در زمین محل فاجعه

 

دیدارنیوز: گروهی از مردم با راه‌اندازی کارزاری از رئیس دولت خواسته‌اند بوستان یادمان قربانیان متروپل در زمین محل این فاجعه ساخته شود.

در متن این کارزار آمده است:

«اینجانبان خانواده‌های قربانیان فاجعهٔ ساختمان متروپل، اهالی آبادان، خرمشهر، جزیرهٔ مینو و همچنین سایر مردم داغ‌دیدهٔ ایران، که در این فاجعهٔ هولناک رنج بسیاری متحمل شده‌ایم، از آن مقام محترم تقاضا داریم در صورت امکان دستور فرمایید پس از اتمام آواربرداری، به‌جای ساخت هرگونه بنای جدید در آن محل، نسبت به «احداث بوستان یادمان قربانیان متروپل» در کل مساحت زمین، جهت آرامش روح کشته‌شدگان بی‌گناه این فاجعه و تسلی خاطر بازماندگان آنان و سایر مردم داغ‌دیده اقدامات مقتضی صورت پذیرد.

یادآور می‌شود این اثر می‌تواند بخشی از درد مظلومیت و بی‌پناهی مردم جنگ‌زده و داغدار این خِطهٔ مقدس را کاهش دهد. لذا چنانچه این لطف مقدور نیست، مردم مهربان و ایثارگر ایران خود این کار بزرگ را با مشارکت هم به‌ثمر خواهند رساند.»

این کارزار تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ در آدرس اینترنتی (https://www.karzar.net/44305) در حال جمع‌آوری امضاست.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی