تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.

بحران در وزنه‌برداری؛ علی‌حسینی جانشین برخواه شد

پس از وضعیت بحرانی در تیم ملی وزنه برداری مردان و ترک اردو توسط ملی‌پوشان که با حمایت محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی از شاگردانش همراه بود، علی مرادی رئیس فدراسیون، سعید علی حسینی را به عنوان سرمربی جدید معرفی کرده است.

کد خبر: ۱۳۱۵۵۵
۰۸:۱۶ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

بحران در وزنه‌برداری؛ علی‌حسینی جانشین برخواه شد

دیدارنیوز: با حکم رئیس فدراسیون وزنه برداری، «سعید علی حسینی» مسئولیت هدایت تیم ملی بزرگسالان را بر عهده گرفت و جانشین محمدحسین برخواه شد.

به این ترتیب اردوی تیم ملی وزنه برداری به زودی با نظر سعیدعلی حسینی و دعوت از وزنه برداران جهت حضور در مسابقات همبستگی کشور‌های اسلامی برگزار خواهد شد.

«حمید محمدی» نیز به عنوان مربی در کنار تیم ملی خواهد بود.

حکم علی مرادی برای سرمربی جدید در حالی صادر شد که چندی پیش اردونشینان تیم ملی وزنه برداری در اعتراض به آنچه امکانات ضعیف اردو و عدم رسیدگی متولیان فدراسیون خوانده شد، کمپ تیم‌های ملی را ترک کردند. به تبع این اتفاق محمحسین برخواه نیز به دلیل حمایت از اردونشینان تیم ملی از سوی علی مرادی برکنار شد.

کارشناسان و اهالی وزنه برداری با توجه به اتفاقات اخیر و صدور حکم سرمربیگری سعید علی حسینی، منتظر واکنش ملی پوشان هستند که آیا به اردوی تیم ملی باز خواهند گشت یا خیر.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی