تیتر امروز

دود بیخیالی عراقی‌ها در چشم مردم خوزستان
دیدار از وضعیت این روز‌های تالاب هورالعظیم گزارش می‌دهد

دود بیخیالی عراقی‌ها در چشم مردم خوزستان

دوم شهریور بود که نخستین خبر آتش سوزی بزرگ در بخش عراقی هورالعظیم و استنشاق دود ناشی از آن در شهر‌های استان خوزستان روی خروجی رسانه‌ها قرار گرفت و حالا با گذشت چهل روز از آن اتفاق هورالعظیم همچنان...
۱۵ گل بدون شادی!
نگاهی به هفته هفتم لیگ برتر

۱۵ گل بدون شادی!

هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر پس از بازگشت ملی پوشان از اردوی تیم ملی با شرایط خاصی برگزار شد بدون شادی و با مچ بندهای مشکی!

ایران یک - الجزایر ۲؛ شب کابوس‌وار خط دفاعی!

تیم ملی فوتبال ایران در شب اشتباه‌های عجیب خط دفاعی خود که با پاس‌های ضعیف رو به عقب همراه بود، با نتیجه دو بر یک مغلوب الجزایر شد تا اردوی پرحاشیه قطر را به پایان ببرد.

کد خبر: ۱۳۱۵۵۰
۰۱:۱۰ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

ایران یک - الجزایر ۲؛ سریال اشتباهات!

دیدارنیوز - سرویس ورزشی: تیم ملی فوتبال کشورمان دقایقی پیش در اولین دیدار دوستانه خود پیش از حضور در جام جهانی قطر، نمایش خوبی برابر الجزایر نداشت و پس از اشتباه‌های عجیب در خط دفاعی با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.

شاگردان اسکوچیچ که پس از لغو چند بازی دوستانه، اردوی خود را در دوحه قطر برپا کرده و از شرایط قبل از مسابقه کاملا ناراضی بودند، به جای ساعت ۲۲:۳۰ (یکشنبه) با ۲۰ دقیقه تاخیر به دلیل دیر آمدن اتوبوس الجزایر به ورزشگاه وارد زمین بازی شدند.

در دقیقه ۴۴ این دیدار روی اشتباه مدافعان ایران، ریاض بن‌عیاد در موقعیت تک به تک با امیر عابدزاده قرار گرفت و توانست دروازه ایران را باز کند.

در نیمه دوم، ایران برای جبران نتیجه به حریف آفریقایی خود فشار آورد و توانست به گل برسد. در دقیقه ۶۴ امید نورافکن از سمت چپ نفوذی به یک سوم دفاعی الجزایر داشت که با پاس عرضی او به دهانه دروازه، علیرضا جهانبخش موفق به باز کردن دروازه شد.

در حالی که به نظر می‌رسید این دیدار با تساوی به پایان خواهد رسید، یک بار دیگر پرس حریف و اشتباه در خط دفاعی منجر به باز شدن دروازه عابدزاده شد. در دقیقه ۸۲ فشار همه جانبه از سوی الجزایر روی دروازه ایران با اشتباه امید نورافکن در دفع توپ همراه شد و توپی که به بازیکنان الجزایر رسید، در نهایت توسط محمد الامین عموره به گل دوم الجزایر تبدیل شد تا ایران با شکست زمین را ترک کند.

عصبی بودن برخی از ملی‌پوشان از جمله محرمی، نورافکن و طارمی که در خط حمله و دفاع بر سر یاران خود فریاد می‌کشید، از نکات عجیب این بازی به ظاهر دوستانه بود.

غیبت دو مدافع اصلی کشورمان، خلیل زاده و کنعانی نشان داد اسکوچیچ نتوانسته در این اردو خط دفاعی مطمئنی را در غیاب آنها آماده کند. در الجزایر هم چهره‌های سرشناسی چون ریاض محرز، بغداد بونجاح و یاسین براهیمی غایب بودند.

ترکیب ایران: امیر عابدزاده، احسان حاج‌صفی (۴۶ - امید ابراهیمی)، امید نورافکن، سیدمجید حسینی، صادق محرمی، احمد نوراللهی، سعید عزت‌اللهی (۷۰ - مهدی مهدی‌پور) (۴۶ - میلاد سرلک)، علی قلی‌زاده (۷۰ - امیرحسین حسین‌زاده)، سردار آزمون (۴۶ - عارف آقاسی)، علیرضا جهانبخش (۸۴ - اللهیار صیادمنش) و مهدی طارمی.

ترکیب الجزایر: آنتونی ماندریا، حکیم زدادکه، محمد امین توقای، احمد توبا، ریاض بن‌عیاد (۶۷ - محمد الامین عموره)، رشید غزال (۷۲ - عبد السلام بلال عمران)، بلال براهیمی (۶۲ - آدم اوناس)، عبدالقادر بدران (۶۲ - یانیس حماش)، عبدالقادر کادری (۶۲ - محمد یوسف بلایلی)، آدم زرقان و اسماعیل بن‌ناصر.

داور: محمد احمد الشمری

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی