تیتر امروز

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

لیگ ملت‌های والیبال/ ایران صفر - ژاپن ۳؛ شکست سنگین شاگردان عطایی

تیم ملی والیبال مردان ایران که در کمتر از ۱۴ ساعت در دو دیدار هفته نخست لیگ ملت‌ها به میدان رفت، در مسابقه با ژاپن نتیجه را سه بر صفر واگذار کرد.

کد خبر: ۱۳۱۵۴۹
۲۱:۵۳ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

لیگ ملت‌های والیبال/ ایران صفر - ژاپن ۳؛ شکست سنگین شاگردان عطایی

دیدارنیوز: شاگردان عطایی در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال مقابل ژاپن با نتیجه ۳ بر صفر شکست خوردند.

تیم ملی والیبال ایران در بازی چهارم خود در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ به مصاف تیم ملی والیبال ژاپن رفت و با نتیجه سنگین ۳ بر صفر شکست خورد.

در ست اول این رقابت که در برزیل دنبال می‌شود، تیم ملی والیبال ایران عملکرد ضعیفی داشت و با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ شکست خورد. در ست دوم این رقابت، شاگردان عطایی بازهم عملکرد ضعیفی از خود نشان دادند به طوری که ژاپن توانست با نتیجه ۲۵ بر ۱۴ ایران را شکست دهد تا روحیه بازیکنان ایران به شدت افت کند.

در ست سوم، تیم ملی والیبال ژاپن سرحال نشان داد و بازیکنان این تیم توانستند با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی برسند تا ژاپن در یک بازی یک طرفه ایران را با نتیجه سنگین ۳ بر صفر شکست دهد.

ژاپن در این بازی‌ها نشان داده که با تمام قوا به میدان لیگ ملت‌های والیبال آمده است و اگر این تیم تمام بازیکنان خود را در اختیار داشته باشد می‌تواند برای تیم‌ها دیگر مشکل ایجاد کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی