تیتر امروز

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

شگفتی بزرگ در لیگ‌ملت‌ها؛ برزیل به چین باخت!

تیم ملی والیبال مردان چین امروز در حالی برزیل را در کشورش شکست داد که در دیدار چهارشنبه هفته گذشته برابر تیم ملی والیبال ایران با نتیجه ۳ بر یک مغلوب شده بود.

کد خبر: ۱۳۱۵۳۷
۱۹:۴۰ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

شگفتی بزرگ در لیگ‌ملت‌ها؛ برزیل به چین باخت!

دیدارنیوز: تیم ملی والیبال برزیل مقابل هوداران خود با نتیجه سنگین ۳ بر صفر در لیگ ملت‌ها شکست خورد.

در جریان رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال تیم ملی والیبال چین به مصاف تیم ملی والیبال برزیل میزبان هفته اول این رقابت‌ها رفت و در یک نتیجه عجیب و غریب ۳ بر صفر برزیل را شکست داد. این رقابت در ۳ ست و به ترتیب با نتایج ۲۳-۲۵، ۲۹-۳۱ و ۲۳-۲۵ به سود تیم ملی والیبال چین پایان یافت.

تیم ملی والیبال برزیل که در این مسابقه پر اشتباه ظاهر شد ۲۵ امتیاز از اشتباهاتش به حریف پوئن داد، اما چینی‌ها خطای فردی کمتری داشته و تنها ۱۸ امتیاز را به برزیل واگذار کردند. در پایان این رقابت ژانگ جینگین با کسب ۲۵ امتیاز بهترین بازیکن زمین نام گرت.

سوزآ آلن با کسب ۱۹ امتیاز بهترین بازیکن برزیل بود، اما این کافی نبود تا برزیل مدعی مقابل هواداران خود شکست سنگینی را تجربه کند.

به گزارش دیدارنیوز، چین امروز در حالی برزیل را در کشورش شکست داد که در دیدار چهارشنبه هفته گذشته برابر تیم ملی والیبال ایران با نتیجه ۳ بر یک مغلوب شده بود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی