تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

قدردانی رئیسی از خدمات رئیس پیشین جهاد دانشگاهی

پیام قدردانی سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری از خدمات حمید رضا طیبی در دوران ریاست جهاد دانشگاهی امروز در دانشگاه علم و فرهنگ قرائت شد.

کد خبر: ۱۳۱۵۰۸
۱۴:۰۰ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

قدردانی رئیسی از خدمات رئیس پیشین جهاد دانشگاهی

دیدارنیوز: پیام قدردانی رئیس‌جمهوری از خدمات حمید رضا طیبی در دوران ریاست جهاد دانشگاهی امروز در دانشگاه علم و فرهنگ قرائت شد.

مراسم تکریم سید حمیدرضا طیبی رییس سابق جهاددانشگاهی و معارفه روح‌الله دهقانی فیروزآبادی رییس جدید این نهاد، امروز یکشنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهی برگزار و در این مراسم پیام رئیس‌جمهوری قرائت شد.

در پیام قدردانی سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری خطاب به طیبی، رئیس پیشین جهاد دانشگاهی آمده است:

«جناب آقای حمیدرضا طیبی تقدیر از تلاشگران عرصه علم و فرهنگ ارج نهادن به انسان‌هایی است که شیوه انبیاء و اولیای الهی (ع) را سرلوحه گفتار و کردار خویش قرار داده‌اند.

بی شک حفظ و ارتقای جایگاه رفیع جهاد دانشگاهی و تداوم دستاورد‌های آن حاصل مدیریت عالمانه و متعهدانه جنابعالی و تلاش‌های همکاران ارجمند آن سازمان بوده است. بدین وسیله ضمن ابراز قدردانی از مساعی ارزنده شما در طول مدت فعالیت و تصدی ریاست جهاد دانشگاهی، توفیق جنابعالی را به عنوان جهادگری دلسوز در تداوم ارتباط با این نهاد انقلابی در راستای پیشبرد و توسعه آن و دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی خواستارم.

امید است در پرتو عنایات حضرت حق تعالی و در ظل توجهات حضرت، ولی عصر (عج) موفق و همواره قرین توفیق باشید.»

قدردانی رئیسی از خدمات رئیس پیشین جهاد دانشگاهی

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی