تیتر امروز

مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!
امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!

قدردانی رئیسی از خدمات رئیس پیشین جهاد دانشگاهی

پیام قدردانی سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری از خدمات حمید رضا طیبی در دوران ریاست جهاد دانشگاهی امروز در دانشگاه علم و فرهنگ قرائت شد.

کد خبر: ۱۳۱۵۰۸
۱۴:۰۰ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

قدردانی رئیسی از خدمات رئیس پیشین جهاد دانشگاهی

دیدارنیوز: پیام قدردانی رئیس‌جمهوری از خدمات حمید رضا طیبی در دوران ریاست جهاد دانشگاهی امروز در دانشگاه علم و فرهنگ قرائت شد.

مراسم تکریم سید حمیدرضا طیبی رییس سابق جهاددانشگاهی و معارفه روح‌الله دهقانی فیروزآبادی رییس جدید این نهاد، امروز یکشنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهی برگزار و در این مراسم پیام رئیس‌جمهوری قرائت شد.

در پیام قدردانی سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری خطاب به طیبی، رئیس پیشین جهاد دانشگاهی آمده است:

«جناب آقای حمیدرضا طیبی تقدیر از تلاشگران عرصه علم و فرهنگ ارج نهادن به انسان‌هایی است که شیوه انبیاء و اولیای الهی (ع) را سرلوحه گفتار و کردار خویش قرار داده‌اند.

بی شک حفظ و ارتقای جایگاه رفیع جهاد دانشگاهی و تداوم دستاورد‌های آن حاصل مدیریت عالمانه و متعهدانه جنابعالی و تلاش‌های همکاران ارجمند آن سازمان بوده است. بدین وسیله ضمن ابراز قدردانی از مساعی ارزنده شما در طول مدت فعالیت و تصدی ریاست جهاد دانشگاهی، توفیق جنابعالی را به عنوان جهادگری دلسوز در تداوم ارتباط با این نهاد انقلابی در راستای پیشبرد و توسعه آن و دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی خواستارم.

امید است در پرتو عنایات حضرت حق تعالی و در ظل توجهات حضرت، ولی عصر (عج) موفق و همواره قرین توفیق باشید.»

قدردانی رئیسی از خدمات رئیس پیشین جهاد دانشگاهی

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی