تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.

دیدار ایران و الجزایر «عصرجدید» را به تعویق انداخت

به دلیل پخش دیدار دوستانه امشب ایران و الجزایر، نخستین برنامه اعلام نتایج مسابقه «عصر جدید» شب گذشته پخش و دومین برنامه برای اعلام سه فینالیست دیگر، از یکشنبه شب به دوشنبه موکول شد.

کد خبر: ۱۳۱۴۹۶
۱۲:۰۶ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

دیدار ایران و الجزایر «عصرجدید» را به تعویق انداخت

دیدارنیوز: نخستین برنامه اعلام نتایج مسابقه «عصر جدید» شب گذشته پخش و دومین برنامه برای اعلام سه فینالیست دیگر، از یکشنبه شب به دوشنبه موکول شد.

به نقل از روابط عمومی برنامه، دلیل این جابجایی پخش رقابت تدارکاتی فوتبال تیم ملی ایران با الجزایر است که از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

با پخش برنامه اعلام نتایج شنبه‌شب، تکلیف سه فینالیست مشخص شده و برای تکمیل‌شدن فینالیست‌های فصل سوم عصرجدید، یک برنامه دیگر باقی مانده است.

طبق اعلام قبلی قرار بود این قسمت، یکشنبه پخش شود، اما به دلیل پخش رقابت تدارکاتی فوتبال تیم ملی با الجزایر که یکشنبه‌شب در دوحه، برگزار می‌شود، دومین و آخرین قسمت از برنامه اعلام نتایج عصرجدید برای تعیین تکلیف ۶ فینالیست، پخش این قسمت به دوشنبه‌شب، بعد از خبر ساعت۲۲، موکول شده است.

اعلام نتایج برنامه دوشنبه، تکلیف رای مردم به ساینا شیخی، گروه جنگجویان وشو، احسان یاسین، گروه زاگرس، علی طولابی و دختران خورشید را مشخص خواهد کرد.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی