تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

عضو شورای شهر از «هموطنان لر» عذرخواهی کرد

حبیب کاشانی، عضو شورای شهر تهران گفت: هفته گذشته و در خلال مباحث کارشناسی بنده کلمه‌ای را خطاب به آقای صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران مطرح کردم که این کلمه مورد رنجش هموطنان لر قرار گرفته است که وظیفه دارم علی‌رغم اینکه بنده قصدی برای ناراحتی آن‌ها نداشتم، اما عذرخواهی کنم.

کد خبر: ۱۳۱۴۹۵
۱۲:۰۱ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

عضو شورای شهر از «هموطنان لر» عذرخواهی کرد

دیدارنیوز: عضو شورای شهر تهران بابت اظهارات هفته گذشته از هموطنان لر عذرخواهی کرد.

حبیب کاشانی در جریان شصت‌و‌نهمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به سوءتفاهم پیش آمده در خصوص اظهارات هفته گذشته در جلسه شورای شهر تهران، اظهار کرد: هفته گذشته و در خلال مباحث کارشناسی بنده کلمه‌ای را خطاب به آقای صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران مطرح کردم که این کلمه مورد رنجش هموطنان لر قرار گرفته است که وظیفه دارم علی‌رغم اینکه بنده قصدی برای ناراحتی آن‌ها نداشتم، اما عذرخواهی کنم.

وی تصریح کرد: خدا را شاهد می‌گیرم که در این ۴۰ سال خدمت هیچ‌گاه قصدی برای آزردگی و ناراحتی هموطنان نداشته و ندارم و از بابت اتفاقی که افتاده است عذرخواهی می‌کنم.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه خود زاگرس‌نشین هستم و اهل آبادانم گفت: بنده سه خواهر دارم که یکی از آن‌ها فوت کرده است و یکی از داماد‌های ما اهل لرستان است. از این جهت نیز بنده ارادت خاصی به همشهری‌های لر داشته و دارم، اما اگر از صحبت‌های بنده ناراحت شدند عذرخواهی می‌کنم.

کاشانی همچنین به سرقت صورت گرفته از صندوق امانات بانک ملی در هفته گذشته اشاره کرد و گفت: البته این موضوع باید مورد بررسی قرار بگیرد که چرا این مجموعه به شدت محافظت قرار نگرفته است، اما از تلاش‌های پلیس آگاهی و کارآگاهان که در کمترین زمان ممکن این افراد را دستگیر کردند، قدردانی می‌کنم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی