تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

همبازی سابق «نیمار» در لیست خرید یحیی!

آلان کاردک مهاجم ۳۳ ساله سابق شنزن چین که سابقه بازی در کنار نیمار و مرتضی پورعلی گنجی را در کارنامه خود دارد نظر کادر فنی پرسپولیس را جلب کرده و گفته می‌شود پرسپولیس برای جذب این بازیکن به او پیشنهاد خوبی داده‌اند.

کد خبر: ۱۳۱۴۸۶
۱۱:۲۴ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

همبازی سابق «نیمار» در لیست خرید یحیی!

دیدارنیوز: در خبر‌ها داشتیم " آلان کاردک" همبازی سابق نیمار در تیم سانتوس مورد توجه یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است.

این درحالی است که پیش از این گفته می‌شد کاسیانو مهاجم ۳۲ ساله برزیلی مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و گفته می‌شود یحیی گل محمدی به دنبال او است. این مهاجم برزیلی که در کشور‌های برزیل و کره جنوبی و قزاقستان و چین بازی کرده است و در حال حاضر در تیم ویزلای پرتغال بازی می‌کند در نیم فصل هم مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته بود.

باشگاه پرتغالی ویزلا با جدایی مهاجم اول خود در نقل و انتقالات زمستانی مخالفت کرد، اما حالا راضی شده که با دریافت ۲۰۰ هزار دلار رضایتنامه این مهاجم برزیلی را صادر کند. کاسیانو خودش هم به تازگی به مدیربرنامه هایش در ایران اعلام کرده که دوست دارد فصل آینده را در پرسپولیس توپ بزند.

حالا شاید پرسش این باشد که اگر چشم سرمربی پرسپولیس کاسیانو را گرفته است پس ماجرای " آلان کاردک" چیست؟ شنیدیم یحیی گل محمدی که به خوبی ضعف خط حمله خود در لیگ بیست و یکم را متوجه شده قصد دارد دو مهاجم برزیلی و خارجی بخرد.

آلان کاردک مهاجم ۳۳ ساله سابق شنزن چین که سابقه بازی در کنار نیمار و مرتضی پورعلی گنجی را در کارنامه خود دارد نظر کادر فنی پرسپولیس را جلب کرده و گفته می‌شود پرسپولیس برای جذب این بازیکن به او پیشنهاد خوبی داده اند.

این درحالی است که شنیده می‌شود شرزود تمیروف در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفته است، اما مهدی عبدی و حامد پاکدل قرار است بمانند. همچنین عیسی آل کثیر که زانوی خود را جراحی کرده به نیم فصل اول لیگ بیست و دوم نمی‌رسد، اما به طور قطع و یقین برای نیم فصل دوم آماده خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی