تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!

آغاز پروازهای حج؛ چند فرودگاه مامور انتقال زائران شدند؟

رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی بامداد امروز در مراسم بدرقه اولین گروه زائران ایرانی خانه خدا در فرودگاه بین المللی امام گفت: ۱۷ فرودگاه به‌اضافه فرودگاه حضرت امام امروز ماموریت انتقال زائران را بر عهده دارند.

کد خبر: ۱۳۱۴۷۵
۱۰:۲۲ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

آغاز پروازهای حج؛ چند فرودگاه مامور انتقال زائران شدند؟

دیدارنیوز: وزیر راه و شهرسازی با قدردانی از دست‌اندرکاران مراسم حج امسال، گفت: با وجود محدودیت‌های انجام پرواز‌ها حج با یک ایرلاین، برنامه‌ریزی خوبی برای انتقال زائران به خانه خدا انجام شده است.

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی بامداد امروز در مراسم بدرقه اولین گروه زائران ایرانی خانه خدا در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) اظهار کرد: حج، سفر بیادماندنی و تاریخی و یک تحول بزرگی را در زندگی هر زائری به وجود خواهد آورد.

وی افزود: پس از مشخص شدن سهیمه حج ایران و محدودیت‌های ما، برای انجام پرواز‌ها فقط با یک ایرلاین، جلسات متعددی در وزارت راه، و شهرسازی برگزار شد و شرکت فرودگاه‌ها و ایرلاین‌ها بسیج شدند تا ماموریت مهم را عملیاتی کنند.

وی ادامه داد: بر این اساس ۱۷ فرودگاه به‌اضافه فرودگاه حضرت امام امروز ماموریت انتقال زائران را بر عهده دارند.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که ما خادم زائران هستیم، گفت: همه موظف هستیم که برنامه‌ریزی خوبی برای سفر‌ها زائران فراهم کنیم. انجام امور حج موضوعی است که دست‌اندرکاران متفاوتی دارد از جمله سازمان حج، سپاه، نیروی انتظامی. از این‌ها قدردانی می‌کنم و از زائران خانه خدا التماس دعا داریم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی