تیتر امروز

احمد مازنی: ما باید بتوانیم با هم کار کنیم، منصفانه رقابت کنیم و با هم ایران را بسازیم + عکس
گزارش اختصاصی دیدار از در مراسم گرامیداشت شهدای فتح خرمشهر

احمد مازنی: ما باید بتوانیم با هم کار کنیم، منصفانه رقابت کنیم و با هم ایران را بسازیم + عکس

رئیس پیشین کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: «فرهنگ سوم خرداد را الگوی خود و فضای رقابتی منصفانه را ایجاد و فرهنگ گفت‌وگو را نهادینه کنیم.

بازدید رئیسی و مادورو از نمایشگاه دستاورد‌های دانش‌بنیان شرکت‌های ایرانی

نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا، ظهر امروز شنبه با همراهی آیت‌الله رئیسی از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاورد‌های دانش‌بنیان تعدادی از شرکت‌های ایرانی در حوزه‌های سلامت، امنیت غذایی، نفت، گاز و پتروشیمی بازدید کرد.

کد خبر: ۱۳۱۴۴۵
۱۹:۰۲ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

بازدید رئیسی و مادورو از نمایشگاه دستاورد‌های دانش‌بنیان شرکت‌های ایرانی

دیدارنیوز: روسای جمهور ایران و ونزوئلا در حاشیه دیدار‌ها و رایزنی‌های خود از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاورد‌های دانش‌بنیان شرکت‌های ایرانی دیدن کردند.

نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا در ادامه دیدار‌ها و رایزنی‌های خود با مقامات کشورمان، ظهر امروز شنبه با همراهی آیت‌الله رئیسی از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاورد‌های دانش‌بنیان تعدادی از شرکت‌های ایرانی در حوزه‌های سلامت، امنیت غذایی، نفت، گاز و پتروشیمی بازدید کرد.

در بخش سلامت این نمایشگاه شرکت‌های فعال در ساخت و تولید کیت‌های آزمایشگاهی، واکسن‌های دام و طیور، دارو‌ها و واکسن‌های انسانی پیشرفته، کود‌ها و سم‌های زیستی، سی‌تی اسکن، ونتیلاتور، دستگاه‌های دیالیز، اتاق عمل و ماشین بیهوشی آخرین دستاورد‌های خود را ارائه کردند.

همچنین روسای جمهور دو کشور در این نمایشگاه از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و پیشرفت‌های شرکت‌های نفتی ایرانی در حوزه‌های اکتشاف، استخراج، پتروشیمی و هوشمندسازی زنجیره تامین انرژی قرار گرفتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی