تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

پایان همکاری پرحاشیه؛ لک از پرسپولیس رفت

حامد لک پس از دو فصل حضور در پایتخت، امروز (شنبه) از پرسپولیس جدا شد تا علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی، مرد شماره یک یحیی در فصل آینده لیگ برتر و رقابت‌های دیگر باشد.

کد خبر: ۱۳۱۴۳۴
۱۷:۱۴ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

پایان همکاری پرحاشیه؛ لک از پرسپولیس رفت

دیدارنیوز - سرویس ورزشی: پس از بازگشت علیرضا بیرانوند مشخص بود که حامد لک دیگر جایی در جمع سرخپوشان ندارد و باید از این تیم جدا شود.

حامد لک روزهای خوب و البته پرحاشیه‌ای در پرسپولیس داشت؛ از درخشش در لیگ قهرمانان آسیا و رسیدن به فینال این لیگ معتبر تا ذخیره شدن و سکونشینی زیر نظر یحیی گل محمدی.

او به دلیل تزلزل در فصل گذشته بارها از ترکیب پرسپولیس کنار رفت و یحیی را به فکر بازگشت «بیرو» انداخت تا چارچوب دروازه تیمش را بار دیگر مطمئن کند.

سایت باشگاه پرسپولیس امروز نوشت: «همکاری دروازه‌بان دو فصل گذشته پرسپولیس پس از توافق با باشگاه به پایان رسید و او از جمع سرخپوشان جدا شد. حامد لک امروز (شنبه) پس از توافق با باشگاه به همکاری خود پایان داد و از پرسپولیس جدا شد. او در شهریور ۱۳۹۹ به پرسپولیس پیوسته بود و در فصل گذشته قرارداد خود را تمدید کرد، ولی در نهایت دو طرف به این جدایی رضایت دادند.»

به این ترتیب، لک پس از دو سال به دورانش در پرسپولیس خاتمه داد تا بیرانوند شماره یک سرخ‌ها در فصل آینده باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی