تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

پادکست اِتنو (اپیزود دوم)، بادهایی که هوایی‌ات می‌کنند

صدای دیدار، از گروه‌های سازنده‌ی پادکست که تولیدات موفق خود را در حوزه‌های مختلف، به‌ ویژه فرهنگ و هنر در اختیار ما می‌گذارند، تشکر کرده و از سایر برنامه‌سازان حوزه‌ پادکست دعوت می‌کند تا آثارشان را برای انتشار، با ما به اشتراک بگذارند.

کد خبر: ۱۳۱۳۳۸
۱۶:۵۲ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۱

پادکست اِتنو (اپیزود دوم)

 

دیدارنیوز: همانطور که از هفته قبل اعلام کردیم تعداد ۱۰‌ شماره  پادکست شنیدنی "اِتنو" را منتشر خواهیم کرد که در زمینه موسیقی و به ‌ویژه قوم-موسیقی‌شناسی است. این پادکست عمدتا به بررسی موسیقی از منظر روان‌شناسی، تاریخ، جامعه‌شناسی و انسان‌شناسی می‌پردازد و در هر شماره سراغ موضوعات جذابی می‌رود که تا به‌حال کمتر به آنها پرداخته شده است.

 اپیزود دوم؛ بادهای اسرار آمیزی که هوایی‌ات می‌کنند!

با صدای فرزانه محمدیان و تدوین سهیل محمدیان

 

در این اپیزود در مورد یکی از اسرارآمیزترین آئین‌های موسیقائی ایران خواهید شنید!

منابع مورد استفاده من در این اپیزود: کتاب اهل هوا از غلام‌حسین ساعدی، شنود موسیقی در آئین زار از مریم قرسو، مستند زار از سیده عبیره کبیری، مستند باد جن از ناصر تقوائی، مستند زار صادق صبا، آلبوم موسیقی نوبان و زار انتشارات ماهور، آلبوم آوازهای زار انتشارات ماهور، Taranta by Ludiovicio Einaudi

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی