تیتر امروز

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!
هفته پرترافیک نقل و انتقالات لیگ

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!

هرچه به پایان زمان نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم ترافیک بیشتری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را شاهد هستیم. البته بازگشت تعدادی از لژیونرها به لیگ در فصل منتهی به جام جهانی، نکته جالبی است.
توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!
گزارش تحقیقی دیدار از بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران

توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!

در روزهای پایانی فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران اخبار و تصاویر نگران‌کننده‌ای درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و ایمنی آن منتشر شد. آیا خطر نابودی، استادیوم آزادی را تهدید می‌کند؟

این بار بررسی افزایش حقوق مستمری بگیران توسط کميسيون اجتماعی مجلس ..‌.

طولانی شدن پروسه عملی شدن افزایش مستمری و اخبار ضد نقیض باعث می‌شود تا روح و روان بازنشستگان که از سرمایه‌های انسانی این مملکت محسوب می‌شوند به شدت آسیب ببیند.

کد خبر: ۱۳۱۳۲۲
۰۹:۰۶ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۱

 

 

 

 

 

 

دیدارنیوز ـ گیلان: روز گذشته خبرگزاری صداوسیما نوشت:اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس این هفته با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بررسی افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خواهند پرداخت...

خبر برای مستمری بگیران تامین اجتماعی خوشحال کننده نبوده و نیست ، زیرا تاخیر در افزایش حقوق باید در فروردین ماه صورت 

می گرفت و همه ی چانه زنی ها در این باره با تاخیر طولانی همراه بود.

 آن کس که از این پروسه ی طولانی شدن اعلام افزایش حقوق متضرر می شود مستمری بگیران تامین اجتماعی هستند.

 آقایان توجه کنند که همه ی مستمری بگیران تامین اجتماعی با حقوق مصوبه ی سال ۱۴۰۰‌ زندگی می کنند و این در حالی است که اقلام ضروری آنان فقط در سال جاری به چند برابر افزایش یافت .

یکی از سوالات این است که چرا قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته افزایش حقوق به سرعت محاسبه و به حساب خانوارها واریز و بحث متناسب سازی بسیار جدی در دولت دنبال شد؟

 اگر سال قبل این عمل توسط دولت انجام شد چگونه امسال با تاخیر همراه بود ؟

صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران باید در بخش های خبری خود به تبیین این موضوع و انعکاس نظرات مردم بپردازد نه اینکه طوری وانمود کند که انگار همه چیز آرام است و مستمری بگیران تامین اجتماعی غصه ای ندارند و همه راضی به نظر می رسند ...

صداوسیمای ما در این شرایط سخت باید در کنار مردم باشد و از حقوق مردم دفاع کند ، شخصی که بیش از سی سال بیمه به حساب صندوق تأمین اجتماعی واریز کرده طبق کدام قانون باید زیر خط فقر زندگی کند؟

 اینکه می گویند غیر از افزایش بیش از پنجاه درصدی حداقل بگیران، مستمری بگیرانی که کمتر از ده میلیون تومان حقوق دریافت 

می کنند باید افزایش ده درصدی و ششصد و پنجاه هزار تومان را تحمل کنند با توجه به‌ تورم موجود حرفی کاملا بی اساس و غیر منطقی است، زیرا کسی که در سال قبل مبلغ شش میلیون دریافتی داشته امسال با یک میلیون و چهارصد و پنجاه هزارتومان حقوقش می شود هفت میلیون و چهارصد و پنجاه هزارتومان ؟؟؟

آیا این رقم در شرایط کنونی اقتصادی که کمرشکن است مشکلات معیشتی خانواده های مستمری بگیر را حل می کند ؟ 

مصاحبه های میدانی خبرنگار دیدار نیوز گیلان که قبلا هم منتشر شد نشان می دهد نه حداقل بگیران راضی هستند نه متوسط بگیران و نه ...

اگر صندوق تأمین اجتماعی متعلق به مردم است مبنای تصمیمات افزایش مستمری و حقوق باید تورم و مشکلات اقتصادی باشد .

طولانی شدن پروسه ی عملی شدن افزایش مستمری و اخبار ضد نقیض باعث می شود تا روح و روان بازنشستگان که از سرمایه های انسانی این مملکت محسوب 

می شوند به شدت آسیب ببیند .

 

 

 

✍️سیدمحمد جعفرنژاد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی