تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

واکنش برانکو به عدم تقابل ایران و عمان؛ توافقی نبود که لغو شود!

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق تیم ملی ایران و فعلی عمان، در پاسخ به این سوال که آیا شما مخالف برگزاری این دیدار دوستانه بین عمان با ایران بودید؟ گفت: ما توافقی برای بازی انجام نداده بودیم که بخواهد لغو شود.

کد خبر: ۱۳۱۳۰۹
۱۹:۳۴ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

واکنش برانکو به عدم تقابل ایران و عمان؛ توافقی نبود که لغو شود!

دیدارنیوز: سرمربی تیم ملی فوتبال عمان می‌گوید توافقی برای انجام بازی با ایران انجام نشده بود.

پس از لغو دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران برابر کانادا، تیم ملی عازم قطر شد تا در آن‌جا شرایط برای انجام بازی دوستانه فراهم شود.

در همین رابطه عنوان شد که یکی از گزینه‌های ایران برای بازی دوستانه عمان است که در قطر اردو زده، اما بعدا برخی رسانه‌ها از لغو این دیدار به دلیل مخالفت برانکو ایوانکوویچ خبر دادند.

در همین رابطه، برانکو ایوانکوویچ در پاسخ به این سوال که آیا شما مخالف برگزاری این دیدار دوستانه بین عمان با ایران بودید؟ اظهار کرد: ما توافقی برای بازی انجام نداده بودیم که بخواهد لغو شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی