تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

جزئیات سرقت مسلحانه از طلافروشی؛ یک شهروند به قتل رسید

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره سرقت مسلحانه از یک طلافروشی گفت: سه شهروند که قصد داشتند از فرار متهمان پس از سرقت مسلحانه جلوگیری کنند هدف شلیک گلوله قرار گرفتند و متاسفانه در این حادثه یک نفر از آنان به قتل رسید.

کد خبر: ۱۳۱۲۸۶
۱۷:۰۸ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

سرقت مسلحانه از طلافروشی؛ یک شهروند به قتل رسید

دیدارنیوز: رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف یک فقره سرقت مسلحانه دیگر در پرونده سارقان مسلح منطقه خانی آبادنو خبرداد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد: دهم خرداد ماه امسال و درپی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه در منطقه خانی آباد نو، رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و در بررسی‌های اولیه کارآگاهان مشخص شد، دو متهم با استفاده از سلاح کلاشینکف و یک پتک شیشه طلافروشی مذکور را شکسته و نزدیک به دو کیلوگرم طلا را سرقت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه سارقان در جریان سرقت مسلحانه ۳۰ عدد تیرجنگی شلیک کردند، ادامه داد: سه شهروند که قصد داشتند از فرار متهمان پس از سرقت مسلحانه جلوگیری کنند هدف شلیک گلوله قرار گرفتند و متاسفانه در این حادثه یک نفر از آنان به قتل رسید.

رییس پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه با اقدام ماموران کلانتری و شهروندان، این سارقان دستگیر شدند، اظهارکرد: در تحقیقات کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی مشخص شد، متهمان در سال ۱۳۹۲ در شهرستان پرند از یک طلافروشی دیگر نیز با استفاده از سلاح گرم سرقت کرده بودند.

ولیپور گودرزی گفت: کارآگاهان اداره یکم در ادامه تحقیقات متوجه شدند، متهمان سلاح کلاشینکف را از فردی در مشهد خریداری کرده و موتورسیکلت را برای انجام سرقت از ورامین به تهران منتقل کرده‌اند. متهمان در تحقیقات تکمیلی به جرم خود مبنی بر دو فقره سرقت مسلحانه در استان تهران و شهرستان پرند اعتراف کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: متهمان برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار دارند و تحقیقات ادامه دارد.

حوالی ساعت ۲۱ سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱، خبر سرقت از یک طلافروشی در محله خانی آباد به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که در جریان این سرقت سارقین مربوطه با یک قبضه کلاشینکف و یک پتک به این طلافروشی در محله خانی آباد رفته و قصد سرقت از این طلافروشی را داشتند که با سرعت عمل پلیس ناکام مانده و دستگیر شدند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی