تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

سومین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات؛ اسماعیلی‌فر: باید خودم را به نظرات اسکوچیچ نزدیک کنم

دانیال اسماعیلی، بازیکن جدید پرسپولیس که پس از بیرانوند و پورعلی گنجی سومین خرید این تیم در نقل و انتقالات است، گفت: سرمربی تیم ملی نظراتی دارد و باید خودم را به آن نظرات نزدیک کنم؛ وگرنه اگر در بارسلونا هم بازی کنم، اما از نظرات سرمربی دور باشم به تیم ملی دعوت نمی‌شوم.

کد خبر: ۱۳۱۲۸۵
۱۷:۰۲ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

سومین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات؛ اسماعیلی‌فر: باید خودم را به نظرات اسکوچیچ نزدیک کنم

دیدارنیوز: بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرمربی تیم ملی نظراتی دارد و باید خودم را به آن نظرات نزدیک کنم.

دانیال اسماعیلی‌فر که فصل گذشته در سپاهان حضور داشت، پس از عقد قرارداد رسمی با پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر مذاکره‌ای با پرسپولیس داشتیم و به این نتیجه رسیدیم که دو سال با هم همکاری کنیم. امیدوارم در آینده اتفاقات سال‌های گذشته پرسپولیس تکرار شود و بتوانیم برای هواداران افتخارآفرین باشیم.

وی در واکنش به این موضوع که چقدر امیدوار است با حضور در پرسپولیس دوباره به تیم ملی دعوت شود، گفت: به هر حال در سپاهان هم باید از لحاظ فنی خودم را بالا می‌آوردم و در پرسپولیس هم همین شرایط است. سرمربی تیم ملی نظراتی دارد و باید خودم را به آن نظرات نزدیک کنم؛ وگرنه اگر در بارسلونا هم بازی کنم، اما از نظرات سرمربی دور باشم به تیم ملی دعوت نمی‌شوم. سعی می‌کنم آن چیزی که کادر فنی پرسپولیس و کادر فنی تیم ملی می‌خواهد نزدیک به هم باشد تا من هم به اهدافم برسم.

بازیکن جدید پرسپولیس درباره اینکه آیا با گل‌محمدی صحبتی داشته است، تصریح کرد: امروز یک صحبت کوتاه در مورد شرایط تیم و چیز‌هایی که برای آینده مدنظر است، انجام دادیم.

اسماعیلی‌فر در پاسخ به سؤالی در مورد اینکه آیا این موضوع صحت دارد که او مدیر برنامه‌هایش را برای حضور در پرسپولیس تغییر داده است، یادآور شد: برای آمدن به پرسپولیس مدیربرنامه‌های خودم را عوض نکردم. این اتفاق یک سال پیش افتاد. البته این سؤال را باید از بازیکنی بپرسید که هیچ پیشنهادی نداشته باشد. من را اکثر تیم‌های ایران می‌خواستند و خواسته خودم بود که به پرسپولیس بیایم.

سومین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات؛ اسماعیلی‌فر: باید خودم را به نظرات اسکوچیچ نزدیک کنم

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی