تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

حادثه قطار مشهد - یزد؛ از دستور وزیر کشور تا اسامی مصدومان

احمد وحیدی، وزیر کشور صبح چهارشنبه در تماس تلفنی با جواد قناعت ضمن دریافت آخرین گزارش‌ها از حادثه واژگونی قطار مسافری در طبس، از استاندار خواست به سرعت خود را به محل حادثه برساند. همچنین روابط عمومی اورژانس کشور، اسامی، سن و نوع جراحت ۴۳ تن از مصدومان این حادثه را اعلام کرد.

کد خبر: ۱۳۱۲۶۸
۱۳:۰۱ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

حادثه قطار مشهد - یزد؛ از دستور وزیر کشور تا اسامی مصدومان

دیدارنیوز: وزیر کشور در تماس تلفنی با استاندار خراسان جنوبی، خواستار حضور در محل حادثه قطار مسافری در طبس و ارسال سریع امکانات لازم برای رسیدگی به حادثه دیدگان شد.

احمد وحیدی صبح چهارشنبه در تماس تلفنی با جواد قناعت ضمن دریافت آخرین گزارش‌ها از حادثه واژگونی قطار مسافری در طبس، از استاندار خواست به سرعت خود را به محل حادثه برساند.

وی همچنین از زمان وقوع این حادثه در تماس با رئیس جمعیت هلال احمر، رئیس اورژانس، مدیرعامل راه آهن و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور است. هم اکنون استاندار خراسان جنوبی در محل حادثه حضور دارد و احمد وحیدی نیز برای تسریع در روند رسیدگی به این حادثه، در حال سفر به منطقه است.

روابط عمومی اورژانس کشور، همچنین اسامی، سن و نوع جراحت ۴۳ تن از مصدومان این حادثه را اعلام کرد که در جدول زیر آمده است:

حادثه قطار مشهد - یزد؛ از دستور وزیر کشور تا اسامی مصدومان

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی