تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
به مالکان منطقه کلاردشت زمین کشاورزی معوض واگذار می‌شود

ضرغامی: نمی‌دانم چرا عده‌ای نمی‌توانند زیر میز بزنند!

عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی با اشاره به اینکه به مالکان منطقه کلاردشت زمین کشاورزی معوض واگذار می‌شود، گفت: نمی‌دانم چرا عده‌ای نمی‌توانند زیر میز بزنند!

کد خبر: ۱۳۱۲۶۶
۱۲:۴۵ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

ضرغامی: نمی‌دانم چرا عده‌ای نمی‌توانند زیر میز بزنند!

دیدارنیوز: وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، گفت: مصوب شد اگر قرار باشد منطقه کلاردشت کلا در اختیار منطقه میراث فرهنگی باشد و اگر امکان خرید و تملک زمین‌های مردم را نداریم، بتوانیم از زمین‌های اطراف در اختیار مراتع و جنگلداری زمین معوض به مردم بدهیم تا کشاورزی کنند.

عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال گزارشی که از روز گذشته از چند شهر شمالی به ویژه کلاردشت داشتم آقای رئیس‌جمهور پشتیبانی جدی‌ای داشتند.

وی عنوان کرد: به موجب این گزارش مصوب شد اگر قرار باشد آن منطقه کلا در اختیار منطقه میراث فرهنگی باشد و اگر امکان خرید و تملک زمین‌های مردم را نداریم، بتوانیم از زمین‌های اطراف در اختیار مراتع و جنگلداری زمین معوض به مردم بدهیم تا کشاورزی کنند و این اندازه به مردم ظلم نشود. به عنوان وزیر میراث فرهنگی می‌دانم که به مردم ظلم می‌شود.

ضرغامی خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چرا عده‌ای نمی‌توانند زیر میز بزنند. خوشبختانه آقای رئیسی و وزیر کشاورزی کاملا حمایت کردند و همراه بودند. به عزیزان در کلاردشت این خبر خوش را می‌دهم که با همکاری اداره کل جنگل‌ها و مراتع زمین کشاورزی به صورت معوض به آن‌ها بدهند تا آن‌ها به کار‌های خود بپردازند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی